2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

CHP’Lİ PARLAR:İNSANLAR PATLAMA NOKTASINA GELDİ!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 8 Şubat 2022 - 14:37:40
CHP’Lİ PARLAR:İNSANLAR PATLAMA NOKTASINA GELDİ!

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, son zamlar ve ekonomideki gidişata ilişkin konuştu. Sert ifadeler kullanan CHP’li Parlar, iktidarın üzerinde milyonlarca insanın ahı olduğunu söyledi. Bilindiği üzere yeni yıl zamlarla beraber geldi. Gıda fiyatlarının yanı sıra elektrik ve doğal gazda yaşanan fahiş zamlar vatandaşları çileden çıkardı. Ekonomideki gidişat ise vatandaşın canını bir hayli sıkıyor. […]

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, son zamlar ve ekonomideki gidişata ilişkin konuştu.
Sert ifadeler kullanan CHP’li Parlar, iktidarın üzerinde milyonlarca insanın ahı olduğunu söyledi.
Bilindiği üzere yeni yıl zamlarla beraber geldi. Gıda fiyatlarının yanı sıra elektrik ve doğal gazda yaşanan fahiş zamlar vatandaşları çileden çıkardı. Ekonomideki gidişat ise vatandaşın canını bir hayli sıkıyor. Öte yandan ülkenin dört bir yanında da vatandaşlar evlerine ve iş yerlerine gelen faturalara isyan ederek protestolar düzenliyor.
CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar da zamlar, protestolar ve ekonomideki gidişata ilişkin açıklamada bulundu.
Başkan Parlar, şöyle dedi:
Ülke büyük bir ekonomik kriz içerisinde. Tek adamın kontrolündeki AKP hükümeti ne yapsa ne etse her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Atılan her adımlar, yapılan sözde her reformlar düğmenin gömleği yanlış iliklendiği için hiçbir işe yaramıyor. Tek adam iktidarının bilgisiz ekonomi politikaları ve çevresindeki liyakatsiz ilgili bakanlar nedeniyle bugün 84 milyon yurttaş boğazına kadar krizin içine batmış durumda. İnsanların aldıkları ücret hiçbir ödemesini karşılayamıyor. Kira, faturalar, borçlar, işsizlik derken insanlar artık patlama noktasına geldi.
Koltuğu kaybetmeme uğruna erken seçimden de kaçan iktidar ve küçük ortağı şunu bilsin ki orada durdukları her an bu halkın size olan öfkesi daha da büyüyor. Yapılacak ilk seçimde bir yenilecekseniz, beklediğiniz her an 10 yenileceksiniz.”dedi.
ÜZERİNİZDE DONARAK ÖLEN RAMAZAN NAZLI’NIN AHI VAR!”
Parlar,son olarak şunları söyledi:
“Türk milleti size sandıkta öyle bir ders verecek ki. Halkı düşürdüğünüz bu durum nedeniyle hepiniz hesap vereceksiniz. Üzerinizde milletin ahı var. Üzerinizde geçinemeyenlerin, barınamayanların ahı var. Üzerinizde Isparta’da elektrik olmadığı için donarak ölen 70 yaşındaki Ramazan Nazlı’nın ahı var. Atanamadığı için intihar eden öğretmenlerin ahı var. Çocuğuna gönül rahatlığıyla düzgün beslenmesi için ihtiyaç duydukları gıda maddelerini alamayan annenin babanın ahı var. Bu ahlar sizi yiyip bitirecek.”dedi.
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz