2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

CHP ADAYI HATUNOĞLU’NDAN KENTSEL DÖNÜŞÜME HAYIR!
CHP ADAYI HATUNOĞLU’NDAN KENTSEL DÖNÜŞÜME HAYIR!

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Antakya Belediyesi tarafından Emek ve Aksaray Mahallesi’nin bir bölümünde 350 bin metrekarelik alanda yürütülmekte olan ve yapımı yılan hikayesine dönen Kentsel Dönüşüm Projesi’ni göreve geldiklerinde projeyi iptal edeceklerini ve mağdur olan vatandaşların sorunlarını kökten çözeceklerini belirtti. Yaklaşık 2 yıl önce Antakya Belediyesi tarafından uygulamaya konulan ve dönemin Çevre Şehircilik […]

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, Antakya Belediyesi tarafından Emek ve Aksaray Mahallesi’nin bir bölümünde 350 bin metrekarelik alanda yürütülmekte olan ve yapımı yılan hikayesine dönen Kentsel Dönüşüm Projesi’ni göreve geldiklerinde projeyi iptal edeceklerini ve mağdur olan vatandaşların sorunlarını kökten çözeceklerini belirtti.

Yaklaşık 2 yıl önce Antakya Belediyesi tarafından uygulamaya konulan ve dönemin Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin Hatay’a gerçekleştirdiği ziyaret esnasında yapılan görüşmelerde Emek ve Aksaray Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların mağdur olduğu gerekçesiyle başlatılamayan Kentsel Dönüşüm Projesi’ne bir neşter de CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu’ndan geldi.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Antakya Belediye Başkanı seçilmesi halinde Antakya’nın Emek ve Aksaray Mahallesi’nde Antakya Belediyesi tarafından yürütülmekte olan ve yapımı bir türlü gerçekleşmeyen Kentsel Dönüşüm Projesi’ni iptal edeceklerini belirten CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu;

“Vatandaşlarımızın istemediği bir projeyi hiçbir zaman gündemimize almayacağız. Hizmet konusunda önce vatandaşlarımızın memnuniyetini sağlayacağız. Emek ve Aksaray Mahallesi’nin belli bir bölümünde 350 bin metrekarelik alanda yapımı yılan hikayesine dönen Kentsel Dönüşüm Projesi’ni ilk günü iptal edeceğim. Çünkü burada vatandaşlarımızın mağduriyeti söz konusudur. Emek ve Aksaray Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Allah’ın izni, milletimizin isteği ile göreve geldiğimizin ilk gününde Antakya Belediyesi’nin halkımıza dayattığı bu projeyi iptal edeceğim.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz