ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

Bu Saldırı Bizlere, Samandağ Halkına Yapılmıştır!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 19 Haziran 2018 - 19:07:22
Bu Saldırı Bizlere, Samandağ Halkına Yapılmıştır!

Samandağ Belediye meclis üyeleri, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e yapılan fiziki  saldırı ile açıklamada bulundular. Basın açıklamasını Samandağ Belediye Başkan vekili Meltem Ahraz Nural okudu.   Başkan vekili Nural, tarafından meclis üyeleri adına yapılan açıklamada: ”7 Haziran Pazar Günü  08.30 sıralarında Tomruksuyu mahallesinde bulunan bir türbede Samandağ Belediye Başkanı Sayın Mithat Nehir bayram namazı çıkışı Selahattin Akar […]

Samandağ Belediye meclis üyeleri, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e yapılan fiziki  saldırı ile açıklamada bulundular.

Basın açıklamasını Samandağ Belediye Başkan vekili Meltem Ahraz Nural okudu.  

Başkan vekili Nural, tarafından meclis üyeleri adına yapılan açıklamada:

”7 Haziran Pazar Günü  08.30 sıralarında Tomruksuyu mahallesinde bulunan bir türbede Samandağ Belediye Başkanı Sayın Mithat Nehir bayram namazı çıkışı Selahattin Akar adlı vatandaş tarafından saldırıya uğramıştır.

Samandağ belediye başkanı seçildiği ilk günden bu tarafa,Samandağ’ın  çağdaş ve huzurlu bir ilçe olması için çalışan ve bu gerçek tüm ülke kamuoyu tarafından bilinen Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in  uğradığı bu menfur saldırı kabul edilemez.

Olay sırasında Selahattin Akar isimli şahıs  Belediye Başkanımız sn. Mithat Nehir’e  Yumruklu saldırıda  bulunmuştur.Tomruksuyu halkının Başkan’a siper olması sonucu  daha ciddi yaralanma  olmamıştır.

Bir Kardeşlik,hoşgörü,huzur,barış  kenti olarak bilinen Samandağ’da sıklıkla yaptığı gibi, yanında koruması olmadan dolaşan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, seçildiği 2009 yılından bu yana ilk kez böyle bir saldırıya maruz kalmıştır.Bu saldırı bizlere, Samandağ halkına yapılmıştır.

Halk iradesine karşı yapılmıştır.  Bu tür tehditler ve saldırılar Başkanımızı ve  bizleri  asla yıldıramaz. Halkımızın menfaatleri her şeyin üzerindedir. Bu  saldırılar Samandağ sevdası ile hemşehrilerine hizmet etmekten başka hiçbir gayreti ve amacı olmayan bizleri asla yıldıramayacaktır.Partimizin ilkeleri ışığında Hak ,Hukuk,Adalet mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğiz.

1sb

Belediye Başkanımızın yanındayız. Başkanımıza ve tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Başkanımızın sağlığıyla ilgili herhangi bir olumsuzluk yoktur, olayla ilgili yasal işlemler başlatılmış olup, yetkili merciler konuyla ilgili bilgilendirilmiştir.Kamuoyunun bilgisine sunulur.”İfadelerine yer verdi

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz