BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

BİZİM GAZETE 11 YAŞINDA!
  • Ana Sayfa » GÜNDEM
  • 9 Ağustos 2019 - 11:20:37
BİZİM GAZETE 11 YAŞINDA!

  ”Sevgi ve Hoșgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Șiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Hatay’da Yayın Hayatına Bașlayan ‘BİZİM GAZETE’ 11. Yayın Yılına Girmenin Mutluluğunu Yașıyor. Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluș yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. Öztürk,açıklamasında şu görüşleri kaydetti: ”Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın […]

 

”Sevgi ve Hoșgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Șiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Hatay’da Yayın Hayatına Bașlayan ‘BİZİM GAZETE’ 11. Yayın Yılına Girmenin Mutluluğunu Yașıyor.

Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluș yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Öztürk,açıklamasında şu görüşleri kaydetti:

1are”Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portalı) Olarak Yayın Hayatına Geçtiğimiz O Günden Bu Yana; 10 yıllık yayın hayatını geride bırakmanın sevincini, coşkusunu, heyecanını ve onurunu siz değerli okuyucularımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

 Sevgili okuyucularımız, dostlarımız! Mutluyuz, gururluyuz, 11 yaşındayız! Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan BİZİM GAZETE (www.gazetebizim.com) tam olarak 10. yayın yılını geride bıraktı.

Çok zor geçen 10 yılın ardından baktığımızda on binlerce dost ve okuyucu kazandığımızın sevincini de yașıyoruz.

Gazetecilik zor ve meşakkatli  bir meslek.Bir de bu iși alnınızın akıyla,objektif ve dürüst olarak yapıyorsanız, ișiniz daha da zor. Ama çok șükür diyoruz, hiç kimse arkamızdan konușamaz, hakkımızda olumsuz bir kelime söyleyemez, adımızın herhangi bir șaibeye, șantaja, ranta bulaștığını iddia edemez.

 Ne candaș, ne yandaș, ne de besleme basın olduk!Olmayacağız da!

Biz ișimizi objektif, basın etiği hukuku içinde,halktan ve doğrudan taraf, dürüst yaptığımızı iddia ediyoruz ve bu konuda da her zaman alnımız ak, bașımız dik olarak yolumuza devam edeceğiz.

Gazetemizle her zaman objektif habercilik kriterleri içinde okuyucumuza ulașmaya çalıștık.

 Tek üstünde durduğumuz ve hassasiyet gösterdiğimiz taraf,habercilikte; ”Herkesin İșiten Kulağı,Gören Gözü ve Hisseden Yüreği Olmak”. Okuyucularımıza her kesimden HABER paylașmak ve HABER sunmaktır.

Her kesimden okuyucu kazandık. Belirli bir zümrenin, belirli bir cemaatin ya da yalnızca bir kesimin gazetesi olmadık. Birilerine sırtımızı dayayarak bu iși yürütmedik. Bizlerin arkasında sadece siz değerli okuyucularımızın, dostlarımızın ilgisi,inancı ve güveni  var.

Göstermiș olduğunuz ilgiye ve güvene,yayın ailemiz adına teșekkür ediyorum.Sağlıkla,huzurla ve başarılarla dolu nice yıllara hep birlikte.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz