2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

BİZ SEÇİLMİŞ SAMANDAĞ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE KÜFÜR VE HAKARET…
BİZ SEÇİLMİŞ SAMANDAĞ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE KÜFÜR VE HAKARET…

Cumhuriyet Halk Partili Samandağ Belediye Meclis Üyeleri, dün biraraya gelerek basın açıklaması gerçekleştirdiler. 11 Kasım Perşembe günü Hatay Büyükşehir Başkanı Lütfü Savaş’ın Samandağ ziyareti esnasında yapımı devam eden Gastronomi Köyünde yaşanan tatsız olayla ilgili basın açıklaması gerçekleştiren Samandağ Belediye meclis üyeleri, hiç kimsenin eleştiri adı altında küfür ve hakaret etme hakkının olmadığını belirterek, gereğinin yapılmasını […]

Cumhuriyet Halk Partili Samandağ Belediye Meclis Üyeleri, dün biraraya gelerek basın açıklaması gerçekleştirdiler.

11 Kasım Perşembe günü Hatay Büyükşehir Başkanı Lütfü Savaş’ın Samandağ ziyareti esnasında yapımı devam eden Gastronomi Köyünde yaşanan tatsız olayla ilgili basın açıklaması gerçekleştiren Samandağ Belediye meclis üyeleri, hiç kimsenin eleştiri adı altında küfür ve hakaret etme hakkının olmadığını belirterek, gereğinin yapılmasını istediler.

Konu ile ilgili basın açıklamasını okuyan Samandağ Belediye Meclis Üyesi Esen Dibek;

Sevgili Samandağ halkı, sevgili Büyükşehir Belediye Başkanımız.

Biz, bu ilçenin seçilmiş meclis üyeleriyiz ve iki buçuk yıldır halkımızı en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesi içindeyiz.

Bu açıklamayı 11 Kasım Perşembe günü Hatay Büyükşehir Başkanı Sn. Doç. Dr. Lütfü Savaş’ in Samandağ ilçemizi ziyareti sırasında yaşanan 1-2 olayla ilgili yapma mecburiyeti duyduk. Biz siyasetçiler olarak içerisinde hakaret olmadığı müddetçe her türlü eleştiriye açık olmak zorundayız. Ancak hiç kimse eleştiri hakkı adı altında küfür ve hakaret etme hakkını kendinde göremez.

Başkanımız Gastronomi Köyü ziyareti sırasında bir inşaat işçisinin “İlçe Belediye Başkanımız nerde, neden aranizda yok” şeklindeki tepkisine istinaden Hatay Büyük Şehir Belediyesi’nin çalışanı olarak görevlendirilen M. Ali Kamacı bu vatandaşımıza ailesine ve kutsal değerlerine küfür etmesi ve kendisine “terbiyeli olun, neden küfür ediyorsunuz” dediğimiz için bize de “kesin sesinizi yeter artık atanmış Belediye Başkanına yalakalık yaptığınız, kes sesini atanmış yalaka” şeklinde hakaret ve küfürlerine devam etmiştir.

Bu küfür ve hakaretlerin kabul edilmesi mümkün değildir. Gereğinin yapılmasını bekliyoruz ve bunu kamuoyunun vicdanina havale ediyoruz. Bu hakaret sadece bize değil bizimle birlikte seçilmiş başkanımıza ve tüm meclis üyelerimizle birlikte aynı zamanda bizleri seçen halkımıza yapılmıştır.Kamuoyuna saygılarımızla.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz