ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

ATAKAŞ HATAYSPOR’DAN ŞIK BİR GALİBİYET!

BAŞKAN YAMAN, DEFNE KENT MEYDANI ÇALIŞMALARINI…
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 9 Şubat 2018 - 04:06:12
BAŞKAN YAMAN, DEFNE KENT MEYDANI ÇALIŞMALARINI…

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Uğur Mumcu Bulvarı’nda yapılan alt geçit ve meydan çalışmalarını yerinde inceledi. Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin alt geçit çalışmalarını büyük ölçüde tamamlaması ile birlikte Defne Belediyesi’nce yapılacak Kent Meydanı çalışmalarının start aldığı Uğur Mumcu Bulvarı’nda, Başkan Yaman; ekibi ile birlikte incelemelerde bulundu. Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen kot yükseltme ve stabilize çalışmalarını sahada […]

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Uğur Mumcu Bulvarı’nda yapılan alt geçit ve meydan çalışmalarını yerinde inceledi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin alt geçit çalışmalarını büyük ölçüde tamamlaması ile birlikte Defne Belediyesi’nce yapılacak Kent Meydanı çalışmalarının start aldığı Uğur Mumcu Bulvarı’nda, Başkan Yaman; ekibi ile birlikte incelemelerde bulundu.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yürütülen kot yükseltme ve stabilize çalışmalarını sahada takip eden Başkan Yaman, Defnelilere yakışacak bir Kent Meydanı tasarladıklarını ve bunu hayata geçirdikleri için heyecanlı olduklarını ifade etti.

YAMAN: “BÖLGENİN EN GÜZEL KENT MEYDANI OLACAK”

İlçeye, bölgenin en güzel kent meydanını kazandıracaklarını dile getiren Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman:

“Defne Kent Meydanı, Defne’nin kalbi niteliğinde, Defne’ye ve Defnelilere yakışır güzellikte bir Meydan olacak. Sıkıntılı bir süreçten geçtiğimiz bu projede mağduriyet yaşayan Uğur Mumcu esnafımızı unutmadık. Bu konunun takipçisi olmakla birlikte çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Kent Meydanı projemize paralel olarak önümüzdeki günlerde Uğur Mumcu Bulvarında bölgenin trafiğini rahatlatacak çok katlı otopark projemizin temelini atıyoruz. Defnemiz, yeni kurulmuş bir belediye olmasına rağmen hızla büyüyen ve gelişen bir İlçe olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor.” açıklamalarında bulundu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz