YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN SAVAŞ’TAN İMAMOĞLU’NA DESTEK!
  • Ana Sayfa » GENEL
  • 6 Mart 2019 - 02:07:24
BAŞKAN SAVAŞ’TAN İMAMOĞLU’NA DESTEK!

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Medeniyetleri Tanıtma ve Dayanışma Derneğinin(HAYMADER) İstanbul’da düzenlediği gecede hemşehrileriyle bir araya geldi. HAYMADER’in organize ettiği geceden dolayı emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Başkan Savaş’a günün anısına hatıra plaketi hediye edildi. HBB Başkanı Lütfü Savaş, gecenin sonunda CHP İstanbul BŞB adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Sıcak ve samimi […]

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Medeniyetleri Tanıtma ve Dayanışma Derneğinin(HAYMADER) İstanbul’da düzenlediği gecede hemşehrileriyle bir araya geldi.

HAYMADER’in organize ettiği geceden dolayı emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Başkan Savaş’a günün anısına hatıra plaketi hediye edildi.

HBB Başkanı Lütfü Savaş, gecenin sonunda CHP İstanbul BŞB adayı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. Sıcak ve samimi bir ortamda birbirini ağırlayan ikili yaklaşan yerel seçimler öncesi birlik mesajı verdi.

Lütfü Savaş ile bir arada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek düşüncelerini paylaşan İmamoğlu:

“Hatay’ın ruhunu İstanbul’a taşıyan Lütfü Bey ile bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Burada da tıpkı Hatay’da olduğu gibi sevgiyi daha derinden yaşamaya ihtiyacımız var. Umut ediyorum biz bunu burada başaracağız. Güzel belediyecilik örneklerimizi birbirimizle paylaşacağımıza inanıyorum” diyerek Başkan Savaş’a teşekkürlerini iletti.

BAŞKAN SAVAŞ’TAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

Medeniyetler başkenti Hatay’da kültür başkenti İstanbul’a Hataylıların selamını getirdiğini ifade eden Lütfü Savaş:

“İnanıyorum ki Sayın İmamoğlu İstanbul’da sevgi iklimini hâkim kılarak medeni topluma yakışan şekilde hizmet edecektir. Hemşehrilerimizin yaptığı bu organizasyon İstanbul’un emin ellere teslim edilmesine katkı sunması adına çok önemidir. Ben inanıyorum ki İstanbul halkı İmamoğlu diyecek” ifadelerini kullanarak İmamoğlu’na destek verdi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadele yıllarında Türk halkını tek çatı altında birleştirdiğini ve bunun İstanbul’daki örneğini Ekrem İmamoğlu’nun gerçekleştireceğini de ifade eden Lütfü Savaş, İstanbul’daki hemşehrilerinin Ekrem İmamoğlu’nun çevresinde birleşmeleri gerektiğini belirtti.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz