ADALET NÖBETİNE DEVAM EDECEĞİZ!

ADALET NÖBETİNE DEVAM EDECEĞİZ!

AK-PARTİLİ YEŞİLDAL BAŞKAN SAVAŞ’A SESLENDİ:HATAY HALKINI KANDIRAMAYACAKSIN!

AK-PARTİLİ YEŞİLDAL BAŞKAN SAVAŞ’A SESLENDİ:HATAY HALKINI KANDIRAMAYACAKSIN!

BAŞKAN SAVAŞ:İL BAŞKANI YEŞİLDAL BİZİ GÜÇTEN DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:İL BAŞKANI YEŞİLDAL BİZİ GÜÇTEN DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

AMANOSLAR EKOTURİZME AÇILIYOR!

AMANOSLAR EKOTURİZME AÇILIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK HAFTA BAY!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK HAFTA BAY!

BAŞKAN SAVAŞ:İLK HEDEFİMİZ AYAKTA KALMAK OLACAK!
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 22 Mayıs 2022 - 15:12:03
BAŞKAN SAVAŞ:İLK HEDEFİMİZ AYAKTA KALMAK OLACAK!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, katıldığı bir televizyon programında hem sezonu değerlendirdi hem gelecek sezon yapılanması hakkında konuştu. Atakaş Hatayspor’un stratejilerden bahseden Savaş, “Ömer Erdoğan, istediği sürece Hatayspor’da kalır” diyerek teknik direktör konusuna açıklık getirdi. SAVAŞ: BU SENE YENİ BİR YAPILANMA YAPACAĞIZ Hatayspor’u kendi kendine yeten bir takım yapmak […]

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, katıldığı bir televizyon programında hem sezonu değerlendirdi hem gelecek sezon yapılanması hakkında konuştu.

Atakaş Hatayspor’un stratejilerden bahseden Savaş, “Ömer Erdoğan, istediği sürece Hatayspor’da kalır” diyerek teknik direktör konusuna açıklık getirdi.

SAVAŞ: BU SENE YENİ BİR YAPILANMA YAPACAĞIZ

Hatayspor’u kendi kendine yeten bir takım yapmak istediklerini söyleyen Savaş:

Bu sezonu orta sıralarda bitiriyoruz. Geçen seneye göre biraz başarısız olduğumuz görülüyor. Sorumluluk benden itibaren hepimize aittir. Bu sene yeni bir yapılanma yapacağız. Amacımız hem süper ligde kalıcı olmak. Kendi kendine yeten bir takım olmak ve önümüzdeki yıllar için başarılı olacak adımları atmak istiyoruz” diyerek takımın amaç ve hedeflerini sıraladı.

ALTYAPI VE TESİSLEŞMEDE AJAX MODELİ

Altyapı ve tesisleşme konusunda Hollanda ekolünden Ajax modelini Hatay’da uygulamak istediklerini belirten Savaş:

Altyapı ve tesisleşmede Ajax sistemini Hatay’da uygulamak istiyoruz. Bu sisteme göre altyapı oyuncuları ile A takım oyuncuları aynı yerde vakit geçirecek.

Kulübümüze para kazandıracak oyuncumuz olursa yollarımızı ayırabiliriz. Yurtiçi ve yurtdışından gelecek vaat eden oyuncuları transfer edeceğiz. Önümüzdeki sezon ilk hedefimiz ayakta kalmak olacak” ifadelerini kullandı.

AVRUPA’YA GİDECEĞİM DERSE ENGEL OLMAYIZ”

Teknik direktör Ömer Erdoğan’ın geleceği hakkında merak edilenleri yanıtlayan Savaş:

Ömer Erdoğan ne kadar istiyorsa Hatayspor’da kalır. Eğer Avrupa’ya gideceğim derse de engel olmayız. Adama Traore’nin sözleşmesi bitiyor. Eğer kalmak isterse anlaşırız ama şu an serbest kalacak gibi duruyor. Herkes, 3 yıl sonra Avrupa’da yarışan bir Hatayspor izleyecek” diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz