BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

BAŞKAN HACIOĞLU:HATSU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRSIN!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

KAYA:BEKLENTİMİZ SINAVIN İPTALİ!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI SAMANDAĞLILARA FUTBOL ZİYAFETİ YAŞATIYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

BAŞKAN SAVAŞ:KİMSENİN KÜSME LÜKSÜ YOK!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

ÇÖP KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ!

BAŞKAN SAVAŞ,ARSUZLULAR’A SÖZ VERDİ!
  • Ana Sayfa » ARSUZ
  • 20 Aralık 2017 - 22:08:05
BAŞKAN SAVAŞ,ARSUZLULAR’A SÖZ VERDİ!

Hemşehrilerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini ilk ağızdan dinleyerek daha kaliteli hizmet üretmeyi hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, dün Arsuz Karaağaç Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Fikir alışverişlerinin yaşandığı toplantıda Başkan Savaş’a Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha da eşlik etti. “ARSUZ HALKININ KANAYAN YARASI OLAN KANALİZASYON SORUNUNA ÇÖZÜM BULACAĞIZ” Konuşmasında bugüne kadar Arsuz ilçesine yapılan alt […]

Hemşehrilerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini ilk ağızdan dinleyerek daha kaliteli hizmet üretmeyi hedefleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, dün Arsuz Karaağaç Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Fikir alışverişlerinin yaşandığı toplantıda Başkan Savaş’a Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha da eşlik etti.

“ARSUZ HALKININ KANAYAN YARASI OLAN KANALİZASYON SORUNUNA ÇÖZÜM BULACAĞIZ”

Konuşmasında bugüne kadar Arsuz ilçesine yapılan alt yapı ve içme suyu hatları hakkında bilgiler paylaşan Başkan Savaş:

“HBB olarak daha iyi hizmet yapabilmek için imkanlarımızı maksimum seviyede kullanmaya devam ediyoruz. Çok zor şartlarda fazla iş yapmaya çalışıyoruz. Bizler sizlerin de desteğinizin farkındayız.Kanalizasyon çalışmalarımız için şu anda yol çalışmalarımıza ara verdik.

Önümüzdeki günlerde kanalizasyon ve doğal gaz çalışmalarının ardından yol yapım çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Arsuz halkının kanayan yarası olan kanalizasyon sorununa çözüm bulmaya çalışıyoruz. Sizden sadece biraz sabır bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

“ARSUZ’A GERÇEKLEŞTİRDİĞİ HİZMETLERDEN DOLAYI BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Başkan Nazım Culha,yaptığı konuşmada:

“Arsuz ilçesi genel anlamda gerekli yatırımları alıyor. Bu yüzden Başkan Savaş’a çok teşekkür ediyoruz. Karaağaç’ın iki tane problemi vardı biri alt yapıydı diğeri ise elektrikti. Coğrafyanın çok geniş olması sebebiyle projelendirme çalışmaları biraz uzun sürmüş olsa da Başkanımızın takibi ile çalışmalar en kısa zamanda gerçekleştirilmeye devam edecek.

Ayrıca HBB tarafından İskenderun’a yapılacak olan spor kompleksi ile ilgili de çalışmalarımız devam ediyor, en kısa zamanda yepyeni bir spor kompleksini İskenderunlu hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz