BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

Başkan SAVAŞ:Arkadaşlarımıza Edilen Küfürleri Kabul Etmiyorum!
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 23 Ekim 2019 - 12:04:53
Başkan SAVAŞ:Arkadaşlarımıza Edilen Küfürleri Kabul Etmiyorum!

Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu GÜNIŞIĞI adlı radyo programına katılım gösteren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş,Hatayspor ile çarpıcı ve sert açıklamalarda bulundu. Başkan Savaş, Hatayspor’a da her zaman destek verdiğini, tesisteki eksikliklerin tamamlandığını ve geçmiş yıllardaki borçların temizlendiğini açıkladı. “HATAYSPOR HAYATINDA GELMEYECEĞİ YERE GELMİŞTİR” Hatayspor hakkında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Savaş: “Aydın Bey’in yönetim kurulu […]

Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu GÜNIŞIĞI adlı radyo programına katılım gösteren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş,Hatayspor ile çarpıcı ve sert açıklamalarda bulundu.

Başkan Savaş, Hatayspor’a da her zaman destek verdiğini, tesisteki eksikliklerin tamamlandığını ve geçmiş yıllardaki borçların temizlendiğini açıkladı.

HATAYSPOR HAYATINDA GELMEYECEĞİ YERE GELMİŞTİR”

Hatayspor hakkında önemli açıklamalarda bulunan Başkan Savaş:

Aydın Bey’in yönetim kurulu üyesi seçilmesi ile biz de ona destek verdik. Hatayspor’a en çok emeği geçen kardeşimizdir. Bu arkadaşımız takımı aldı ve yönetti. Bugüne kadar ne ekonomik anlamda ne de sportif anlamda Aydın kardeşimizin bir yanlışını görmedim. Şu anda Hatayspor’un yükünü en çok çeken kişi odur. Bu arkadaşımıza edilen küfürleri kabul etmiyorum. Çünkü Hatayspor hayatında gelmeyeceği yere gelmiştir. Ekonomik bağımsızlığa ulaşmıştır. Bu bütünlüğü yakalamışken hiçbirinin Hatayspor’un başarılı olmasını düşündüğünü düşünmüyorum” dedi.

BAŞARI HEPİMİZİN BAŞARISI”

Hatayspor taraftarlarından destek beklediğini vurgulayan Başkan Savaş:

Biz Hatay sevdalısıyız. Hatayspor gönüllülerinin mutlu olmasını istiyoruz. Ama bu sabırla, metanetle sevgi ve saygıyla oluyor. Sporseverlerden rica ediyorum. Bu takım başarılı iken statları doldursunlar Maddi yardımları olmazsa da manevi açıdan kardeşlerinin yanlarında olsunlar. Başarı hepimizin başarısı” ifadelerini kullandı.

YARIŞMACI BİR ORTAMIN OLMASI VE BOŞLUĞUN ORTADAN KALKMASI İÇİN DEĞİŞİKLİK YAPMAK ZORUNDAYDIK”

Başkan Savaş:

Geçen sene ve önceki sene başarılıydık. Ama bu sene belki ilk dört maçı dışarıda oynadık diye dezavantajlı olduk. Takımda gittikçe bir düşüş yaşandı, uyumsuzluk gördük. Hem yarışmacı bir ortamın olması hem de boşluğun ortadan kalkması için değişiklik yapmak zorundaydık. Allah razı olsun, İlhan Palut kendi çocuğumuz onun hakkında kötü konuşmam. Ama bize aç ve başarı isteyen bir teknik direktör lazımdı. Ve bu takımda emeği olan biri lazımdı. Bayram Toysal’ı bu yüzden getirdik. Bayram hoca başarılı bir kardeşimiz. Takımda adaleti ön planda tutacaksın, herkesi hazır tutacaksın diye konuştuk. Kendi ailesine sorumluluğu yerine getirmeyenler ve aciz olanlar gelip stadyumda ne futbolcuları ne de teknik kadroyu rahatsız etmesinler. Bu takımı alıp başaracağım diyen herkese biz takımı vermeye hazırız. Kim bu takımı şampiyon yapacaksa gelsin. Geçmiş dönemden de borç yüklemeyiz. Bu seneki borç neyse onu alırlar. Hatayspor’un başarısı için buradayız” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz