BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

BAŞKAN SAVAŞ’A SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 12 Ekim 2017 - 23:36:47
BAŞKAN SAVAŞ’A SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ!

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, Fasihon VIP dergisi tarafından düzenlenen ödül gecesinde “Sosyal Sorumluluk” ödülüne layık görüldü. Fashion VIP dergisi tarafından gelenekselleştirilen ödül töreni,Hatay temsilcisi Zekiye Barutçu Yiğitbaşı’nın girişimleriyle ilk kez Hatay’da gerçekleştirildi. Ödül törenine; HBB Başkanı Lütfü Savaş ve eşi Prof. Dr. Nazan Savaş, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, […]

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, Fasihon VIP dergisi tarafından düzenlenen ödül gecesinde “Sosyal Sorumluluk” ödülüne layık görüldü.

Fashion VIP dergisi tarafından gelenekselleştirilen ödül töreni,Hatay temsilcisi Zekiye Barutçu Yiğitbaşı’nın girişimleriyle ilk kez Hatay’da gerçekleştirildi.

Ödül törenine;

HBB Başkanı Lütfü Savaş ve eşi Prof. Dr. Nazan Savaş, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, Eski Antakya Belediye Başkanı Mahmut Alpagot, Fashion VIP dergisi imtiyaz sahibi Kurtar Çakın ve Çukurova bölgesinin önde gelen isimleri ile seçkin davetliler katılım gösterdi.

HBB Başkanı Lütfü Savaş’a, ödülünü sürpriz bir şekilde eşi Prof. Dr. Nazan Savaş takdim etti.

Başkan Savaş, ödül töreninde yaptığı konuşmada:

”6 yıldır süren savaş ortamında tüm vatandaşların kenetlenerek huzur ortamı oluşması için yoğun çaba harcadığımız bu ortamı yaratmada üstün bir çaba sarf eden kanaat önderlerine ve tüm Hataylı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”Dedi.

Ayrıca yanı başımızda gelişen ve Suriyede’ki İdlip operasyonu için keşif faaliyetlerinde bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu hiçbir askerimizin burunlarının kanamadan ülkemize dönmelerini ve Ortadoğu’ya bir an önce barış gelmesini dilediklerini ifade eden Başkan Savaş, komşu ülkelerde yaşanan huzursuzluğun Hatay’a da yansıdığına dikkat çekti.

Başkan Savaş;

”Baştan beri tasvip etmediğimiz savaşın bir an önce son bularak Suriyeli misafirlerimizin de ülkelerine dönmesini ve herkesin kendi ülkesinde huzur içinde yaşamasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz