PANDEMİDE YENİDEN SIKI ÖNLEMLER ALINMALIDIR!

PANDEMİDE YENİDEN SIKI ÖNLEMLER ALINMALIDIR!

KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN BİTİRİLMESİ HEPİMİZİN SORUMLULUĞUDUR!

KADINA YÖNELİK ŞİDDETİN BİTİRİLMESİ HEPİMİZİN SORUMLULUĞUDUR!

BÜTÇE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ!

BÜTÇE OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ!

ÖGRETMENLER HAK ETTİĞİ İLGİYİ VE DEĞERİ GÖRMÜYOR!

ÖGRETMENLER HAK ETTİĞİ İLGİYİ VE DEĞERİ GÖRMÜYOR!

ÖĞRETMENLERİMİZ BAŞIMIZIN TACI OLMAYA DEVAM EDECEKTİR!

ÖĞRETMENLERİMİZ BAŞIMIZIN TACI OLMAYA DEVAM EDECEKTİR!

BAŞKAN SAVAŞ İSKENDERUN’DA HİZMETLERİNİ ANLATTI!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 18 Ocak 2019 - 01:35:07
BAŞKAN SAVAŞ İSKENDERUN’DA HİZMETLERİNİ ANLATTI!

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun’da kanaat önderleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İskenderun İlçe Örgütü tarafından hazırlanan kahvaltıda yerel seçimle alakalı değerlendirmelerde bulunan Başkan Savaş: “Tüm zorluk ve engellemelere rağmen önemli projeler geliştirdik. Şimdi hasat zamanı. Seçim çalışmalarımızda çok adım atmamız lazım” dedi. YAPILAN VE […]

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun’da kanaat önderleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İskenderun İlçe Örgütü tarafından hazırlanan kahvaltıda yerel seçimle alakalı değerlendirmelerde bulunan Başkan Savaş:

“Tüm zorluk ve engellemelere rağmen önemli projeler geliştirdik. Şimdi hasat zamanı. Seçim çalışmalarımızda çok adım atmamız lazım” dedi.

YAPILAN VE YAPILACAK OLAN PROJELER HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile İskenderun Belediye Başkanlığı seçimlerinin “İki Adaylı” bir seçime doğru eğilim gösterdiğini belirten Başkan Savaş,  Hatay’daki tüm belediye seçimlerinden zaferle çıkmaları gerektiğini söyledi.

Ayrıca CHP Hatay il ve ilçe örgütlerinin seçim süresince sahada olacaklarına ve çalışma alanlarını genişleterek yılmadan ve yorulmadan çaba göstereceklerine inandığını belirtti.

Lütfü Savaş, ayrıca İskenderun ve Arsuz’da yapılan ve yapımı devam eden projeler hakkında da açıklamalarda bulundu.

“MEDENİYET SADECE SİYASAL VE KÜLTÜREL BİRİKİM DEĞİL, ALTYAPIDIR “

İskenderun’da hizmete giren battı-çıktı projesi çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Savaş:

“Yeni düzenlemeler nihai bir tablo değildir. Trafiği istenilen seviyeye getirmek istiyoruz. Yaşanan zorlukları ve sıkıntıları değerlendiriyoruz. Arsuz ilçemizin Karaağaç ve Nardüzü mahallelerinde başlattığımız altyapı çalışmalarının yarısını tamamladık. Bölgedeki çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak asfaltlama çalışmalarına başlayacağız. Medeniyet sadece siyasal veya kültürel birikim değil, altyapıdır” dedi.

Kahvaltının ardından kısa adı “DEN” olan Dumlupınar, Esentepe, Numune Mahalleleri Yardımlaşma Derneği’nde vatandaşlarla buluşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanlığı seçimini kazanmaları halinde büyük avantaj elde edeceklerini kaydederek EXPO’nun kente değer katacağını ve büyük bir eser daha kazandıracaklarını söyledi.

“MART’IN SONU BAHARDIR”

Başkan Savaş:

“Bu projeyi hayata geçirdiğimizde üç ilçenin kavşak noktasında 170 dönümün üzerinde tesis inşa edeceğiz. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ortada. Mart’ın sonu bahardır. Sadece siyasal bahar değil ekonomik baharı da birlikte yaşayacağız. Bu yüzden çok çalışacağız. Gidemediğin yer senin değildir diye bir deyiş vardır. Her insanın ulaşabilecek ve uzlaşabilecek bir noktası vardır. Empati ve sempati kurarak gönüllerde sevgi biriktirmeliyiz. Bu yüzden İskenderun bizim için büyük önem taşımaktadır ve kazanmak için gayretimizi göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz