HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

Başkan İbrahim Yaman:Koltuk İçin Mücadele Etmedim!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 12 Kasım 2018 - 14:13:41
Başkan İbrahim Yaman:Koltuk İçin Mücadele Etmedim!

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, yoktan bir kentin kurucu belediyesi olduklarını vurgulayarak; “Kuruluş sürecinde kaybettiğimiz zaman ve çabamızı kamuoyuna anlatmak konusunda yeterli olamadığımızın öz eleştirisini yapmak zorundayız.” Dedi. Yaman, açıklamasına devamla: “Hızlı büyüyen Defne’nin kaybedecek zamanı yok. Koltuğu için mücadele eden değil, hizmet üreten başkan olmak için çaba sarf ettim” dedi. Kuruluş aşamasında kentin şantiye alanına döndüğünü […]

Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, yoktan bir kentin kurucu belediyesi olduklarını vurgulayarak;

“Kuruluş sürecinde kaybettiğimiz zaman ve çabamızı kamuoyuna anlatmak konusunda yeterli olamadığımızın öz eleştirisini yapmak zorundayız.” Dedi.

Yaman, açıklamasına devamla:

Hızlı büyüyen Defne’nin kaybedecek zamanı yok. Koltuğu için mücadele eden değil, hizmet üreten başkan olmak için çaba sarf ettim” dedi.

Kuruluş aşamasında kentin şantiye alanına döndüğünü ve yapılan çalışmaların bir kentin geleceği için olmazsa olmazı olduğunu söyleyen Başkan Yaman:

“Makyajla, çiçekle böcekle uğraşmak yerine yatırımcı kuruluşların ve Büyük Şehir Belediyemizin kaynaklarını ilçemizin alt yapısının tamamlanması için seferber ettik, bu süre içerisinde bölgemizin son elli yılda aldığı toplam yatırımdan daha fazla yatırım aldığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.” Dedi.

Yaman:“Biz akıl ve mantığın yolunu seçtik”

Yapılan çalışmaların meşakkatli ve sorumluluk almayı gerektiren çalışmalar olduğunu işaret eden Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman:

“Yollarımız kazıldı; kışın çamurlu yazın tozlu günler geçirdiğimiz doğru ama alt yapı çalışmaları sonrasında kenttin büyük bir bölümü doğal gaza kavuştu, yeni trafo merkezleri kuruldu, kentin büyük bir bölümünün elektrik tesisatı değişti, Defnede en güvenli yöntem olan elektrik nakil hatları yeraltından geçirildi, kentimizin içme suyu hatları ve birçok noktada kanalizasyon şebekeleri yenilendi, birçok noktada fiber internet çalışmaları yapıldı. Bütün bunlar yapılmadan önce yolların asfaltlanması, üst kaplamalarının yapılması halkımıza şirin görünmek dışında bize bir fayda sağlamazdı. Biz akıl ve mantığın yolunu seçtik.” Dedi.

Başkan Yaman,açıklamasının bitiminde; “Göreve geldiğimiz günden bu yana büyük özveri ile çalıştık, başladığımız birçok proje devam ediyor. Artık alt yapı çalışmalarının çoğu bitti. Şimdi elbirliği ile kenti güzelleştirecek ve kentte kimlik kazandıracak çalışmalara imza atıyoruz.” Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz