ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

BAŞKAN GÜZEL’DEN GÜZEL BİR KARAR!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 5 Ocak 2021 - 01:26:50
BAŞKAN GÜZEL’DEN GÜZEL BİR KARAR!

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden bölgemizin sevilen hekimlerinden olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Adnan Ezelsoy’un adının Sevgi Parkı’na verilmesi için çalışma başlattıklarını açıkladı. ADNAN EZELSOY PARKI Merhum Dr. Adnan Ezelsoy’un, salgın sürecinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak görevini yaptığını belirten Belediye Başkanı Güzel açıklamasında: “Çocuk […]

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden bölgemizin sevilen hekimlerinden olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Adnan Ezelsoy’un adının Sevgi Parkı’na verilmesi için çalışma başlattıklarını açıkladı.

ADNAN EZELSOY PARKI

Merhum Dr. Adnan Ezelsoy’un, salgın sürecinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak görevini yaptığını belirten Belediye Başkanı Güzel açıklamasında:

Çocuk Sağlığı ve hastalıkları Uzmanı, hekimliği, yardımseverliği, ücretsiz sağlık hizmetleri, merhameti, iyilikleri ve insani kişiliği ile herkesin gönlünde taht kuran, salgın sürecinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan görevini hakkıyla sürdürmüş, Hatay’ımızın unutulmayacak değeri, covid-19 sebebiyle kaybettiğimiz sağlık şehidimiz Dr. Adnan Ezelsoy’un anısını yaşatmak adına, “Sevgi Parkının adının “Dr.Adnan Ezelsoy” olarak değiştirilmesi yönünde gerekli çalışmaları başlattık. Dr. Adnan Ezelsoy nezdinde tüm sağlık şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

ADI ÖLÜMSÜZLEŞECEK

Merhum Dr. Adnan Ezelsoy’un kızı Ece Ezelsoy’da  konuyla ilgili yaptığı açıklamada:

Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Dr. Adnan Ezelsoy’un ismini Sevgi Parkı’na verilmesi için çalışmalar başlattı. Bundan sonra Dr. Adnan Ezelsoy’un adı her zaman olduğu gibi sevgiyle anılıp,  ölümsüzleşecek. Hatay halkı adına Sayın Güzel’e Teşekkürü bir borç biliyorum.” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz