ADALET NÖBETİNE DEVAM EDECEĞİZ!

ADALET NÖBETİNE DEVAM EDECEĞİZ!

AK-PARTİLİ YEŞİLDAL BAŞKAN SAVAŞ’A SESLENDİ:HATAY HALKINI KANDIRAMAYACAKSIN!

AK-PARTİLİ YEŞİLDAL BAŞKAN SAVAŞ’A SESLENDİ:HATAY HALKINI KANDIRAMAYACAKSIN!

BAŞKAN SAVAŞ:İL BAŞKANI YEŞİLDAL BİZİ GÜÇTEN DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

BAŞKAN SAVAŞ:İL BAŞKANI YEŞİLDAL BİZİ GÜÇTEN DÜŞÜRMEK İSTİYOR!

AMANOSLAR EKOTURİZME AÇILIYOR!

AMANOSLAR EKOTURİZME AÇILIYOR!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK HAFTA BAY!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK HAFTA BAY!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 26 Mayıs 2022 - 02:29:36
BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’in öncülüğünde ilçe genelinden başlatılan yol seferberliği kapsamında; Yeni Mahalle Ali Terzi Sokak’ta beton asfalt serim çalışmalarına başlandığı bildirildi. Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Samandağ Belediyesi ekipleri, gerçekleştirdikleri çalışmalar ile Samandağ’da cadde ve sokaklar yeni yüzüne kavuşuyor. Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sosyal […]

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’in öncülüğünde ilçe genelinden başlatılan yol seferberliği kapsamında; Yeni Mahalle Ali Terzi Sokak’ta beton asfalt serim çalışmalarına başlandığı bildirildi.

Vatandaşların daha rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdüren Samandağ Belediyesi ekipleri, gerçekleştirdikleri çalışmalar ile Samandağ’da cadde ve sokaklar yeni yüzüne kavuşuyor.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada;

Samandağ’in bir turizm ilçesi olduğunu vurgulayarak Samandağ’ı hak ettiği yere getirmek için çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürdüklerini belirtti.

Başkan Eryılmaz,açıklamasına devamla;

Samandağ Belediyesi çalışıyor,Samandağ güzelleşiyor. Yeni Mahalle Ali Terzi Sokak’ta asfaltlama çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.

Samandağ Belediyesinin ihalesinden önemli bir caddemizi daha Samandağ halkımızın hizmetine sunuyoruz.

Altyapı çalışmalarından dolayı yollar çok kötü durumdaydı. Bu caddemiz ile ilgili bir talep vardı, iki tane ana caddeyi birbirine bağlayan önemli bir yol. Bu önemli sokağımızı da hayırlısıyla bitirerek başka bir caddemize geçeceğiz.

Bütün Samandağ halkımızdan şunu istirham ediyorum; Biraz sabır. Bütün caddelerimizi, bütün sokaklarımızı mutlaka onarım yapılması gerekeni onaracağız, asfaltlanması gerekenleri asfaltlayacağız, parke döşenmesi gereken yolu parke taşı döşeyeceğiz. Şu anda Samandağ’in, farklı mahallelerinde, farklı caddelerinde parke taşı çalışmalarımız devam ediyor. Bir tarafta asfalt serim, bir tarafta parke taşı, bir tarafta yol onarım çalışmalarımız devam ediyor.

Samandağ bir turizm ilçesi ve Samandağ”ı hak ettiği yere getirmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Emeği geçen Fen İşleri çalışanlarımıza ve belediye ekiplerimize teşekkür ediyor, yeni yüzüne kavuşan caddemizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz