Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAHİL PARK PROJE İHALESİ CANLI YAYINDA ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE…
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 6 Şubat 2021 - 18:25:13
BAŞKAN ERYILMAZ:SAHİL PARK PROJE İHALESİ CANLI YAYINDA ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE…

Samandağ Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı,dün Samandağ Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda gerçekleşti. Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’in başkanlığında gerçekleşen Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Görüşülerek karara bağlanan maddeler: 1.Bir önceki meclis tutanak özeti görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi. 2.Hatay 2. Idare Mahkemesinde gorulmekte olan 2020/50 Esas […]

Samandağ Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı,dün Samandağ Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’in başkanlığında gerçekleşen Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Görüşülerek karara bağlanan maddeler:

1.Bir önceki meclis tutanak özeti görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

2.Hatay 2. Idare Mahkemesinde gorulmekte olan 2020/50 Esas sayılı dosyası ve 2020/81 Esas sayılı dosyaları ile ilgili karar verilinceye kadar, Hatay 1. Idare Mahkemesinin 2019/1195 Esas 2020/880 Karar sayılı karar ile Hatay idare Mahkemesinin 2019/1180 Esas 2020/974 Karar sayılı kararlann yerine getirilmesi amacıyla SH sınifından 1 Adet 6 dereceli Biyolog kadrosu ile TH sinfindan 1 adet 5 dereceli tekniker kadrosu ihdas edilmiştir. Söz konusu kadrolarda 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 Maddesinin 3. Fikrası gereğince çalistinlacak olan Tam Zamanlı Sözleşmeli Personellerin net aylık taban üzerinden ücretlendirilmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

3.Belediyemiz Meclisinin Mart ayında yapacağı toplantının gün ve saati oy çokluğu ile

Mart Cuma günü saat 16:00 olarak belirlenmiştir.

Samandag Belediye Başkanı Refik Eryılmaz gündem dışı konuşmasında:

Atatürk Sahil Park projemizin ihalesine 8 şubat Pazartesi günü çıkıyoruz. ihale canlı yayında şeffaf bir şekilde halkımıza açık olacak. Hiçbir spekülasyon ve şaibe olmaksızın tamamen şeffaf bir sekilde halkımız izleyebilecek. Şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olsun, Kapalı Spor Salonu ile Stadyum arasındaki alanı Gençlik Spor Bakanlığı’ndan kiraya aldık. Oraya da bir proje hazırlıyoruz. Vatandaşlarımızın sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri bir alan olacak. Aynıca Gastronomi Koyu projemizide 4-5 ay içinde halkımıza kazandırmayı umut ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz