Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

BAŞKAN ERYILMAZ:BU TİP PAYLAŞIMLARA İTİBAR ETMEYECEĞİNİZE…
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 29 Haziran 2021 - 02:25:06
BAŞKAN ERYILMAZ:BU TİP PAYLAŞIMLARA İTİBAR ETMEYECEĞİNİZE…

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz,yaptığı açıklamada;”Sevgili Samandağ Halkı, Değerli Vatandaşlarım;Son zamanlarda sosyal medya ortamında gerek Belediyemiz gerekse şahsıma yönelik saldırı amaçlı sahte hesaplar açılarak kamuoyunu yanıltıcı, gerçeğe aykırı paylaşımlarda bulunulduğunu üzülerek gözlemliyorum. Bunlar hakkında adli işlemler yapılmakla birlikte aşağıdaki açıklamaların yapılması zorunluluğu doğmuştur”dedi. Başkan Eryılmaz,açıklamasına devamla şunları söyledi: “Gerek lehte gerekse aleyhte bel altı, toplumu […]

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz,yaptığı açıklamada;”Sevgili Samandağ Halkı, Değerli Vatandaşlarım;Son zamanlarda sosyal medya ortamında gerek Belediyemiz gerekse şahsıma yönelik saldırı amaçlı sahte hesaplar açılarak kamuoyunu yanıltıcı, gerçeğe aykırı paylaşımlarda bulunulduğunu üzülerek gözlemliyorum. Bunlar hakkında adli işlemler yapılmakla birlikte aşağıdaki açıklamaların yapılması zorunluluğu doğmuştur”dedi.

Başkan Eryılmaz,açıklamasına devamla şunları söyledi:

Gerek lehte gerekse aleyhte bel altı, toplumu bölmeye ve ayrıştırmaya yönelik sahte hesaplardan yapılan her türlü paylaşıma hiçbir şekilde itibar etmiyor, dikkate almıyor ve onaylamadığımı da belirtmek istiyorum. Sizlerden de sahte hesaplara itibar etmemenizi rica ediyorum.
Şahsen, sahte hesaplardan övülmeye, takdir edilmeye hiçbir suretle ihtiyacım olmadığını özellikle belirtmek isterim. Bu gibi hesapları ciddiye almak, bu gibi hesaplardan bir çıkar gözetmek abesle iştigaldir.

Samandağ Belediyesi olarak en önem verdiğimiz konuların başında gelen ve taviz vermemizin asla mümkün olmadığı “şeffaf belediyecilik” anlayışımızı hedef alan söz konusu paylaşımların gerçekle uzaktan yakından ilişkisi bulunmamaktadır.

Daha önce de sürekli her mecrada belirttiğim üzere, yapmış olduğumuz hizmet ve alınan kararlarda toplumun her kesiminden Samandağlı bireylerin, yapıcı ve çözüm odaklı her türlü eleştiri, düşünce ve fikrine kapılarımız ardına kadar açıktır. Bu makamın esas sahibi Samandağ halkının iradesi yani sizlerin iradesidir. Samandağ halkının iradesine ipotek koymak ve itibarsızlaştırmak adına söylem ve davranışlarda bulunmaya hiç kimsenin hakkı yoktur.

Özellikle hiçbir şekilde gerçeklerle ilgisi bulunmayan paylaşımlar yaparak hizmet ettikleri karanlık düşüncelere ve kalemlere asla müsaade etmeyeceğiz. Sahte sosyal medya hesaplarının kimlere ait olduğunu az buçuk tahmin etmekteyiz. Samandağ kamuoyu tarafından da tahmin edilebilecek bu kişiler itibar görmemektedir. Bu kişilerin amaçları çalışmalarımızı sekteye uğratmak, yapılan çalışmaları baltalamak, engellemek ve itibarsızlaştırmaktır.

Sahte hesaplar aracılığıyla belediyemizi hedef alan spekülasyonlar, kamuoyunu yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yöneliktir.

Hemşehrilerimizin ve Samandağ kamuoyunun, sunulan hizmetleri göz ardı etmeye, karalamaya, kurumumuz ve şahsım hakkımda olumsuz bir algı oluşturmaya yönelik bu tip paylaşımlara itibar etmeyeceğine duyduğum inançla, çalışmalarımızı “insan odaklı, kaliteli ve eşit hizmet” anlayışı ile sürdüreceğimizi bir kez daha tekrarlamak istiyorum. Saygı ve Sevgilerimle.”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz