HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

BAŞKAN ERYILMAZ: TÜRKİYE’NİN EN ŞEFFAF BELEDİYELERİNDEN BİRİ OLDUĞUMUZA İNANIYORUM!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 17 Mayıs 2021 - 23:58:14
BAŞKAN ERYILMAZ: TÜRKİYE’NİN EN ŞEFFAF BELEDİYELERİNDEN BİRİ OLDUĞUMUZA İNANIYORUM!

Samandağ Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Pazartesi(Bugün) gerçekleşti. Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’in başkanlığında gerçekleşen Mayis ayı olağan Meclis Toplantisinin gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Karara bağlanan maddeler şu şekilde: 1-Bir önceki meclis toplantısı tutanak özeti görüşülüp oy çokluğu ile karara bağlandı. 2-2020 Mali Yılı Gelir ve Gider Kesin Hesabı görüşülüp oy çokluğu ile […]

Samandağ Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Pazartesi(Bugün) gerçekleşti.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’in başkanlığında gerçekleşen Mayis ayı olağan Meclis Toplantisinin gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Karara bağlanan maddeler şu şekilde:

1-Bir önceki meclis toplantısı tutanak özeti görüşülüp oy çokluğu ile karara bağlandı.

2-2020 Mali Yılı Gelir ve Gider Kesin Hesabı görüşülüp oy çokluğu ile karara bağlandı.

3-İlçemiz Vakıflı mahallesi 874 sayılı parselin bir kısmının “Tarım Dışı Amaçlı Arazi Kullanımına İlişkin Kamu Yararı Kararı Alınması Talebine yönelik kararın alınması hususu görüşülüp oy çokluğu ile karara bağlandı.

4-Belediyemiz Meclisinin Haziran ayında yapacağı toplantı oy çokluğu ile 4 Haziran Cuma günü saat 15:00 olarak belirlendi.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryilmaz, gündem dişi konuşmasında:

Altyapı çalışmalarından kaynaklı bütün yollar eşildi ve hala ilçe genelinde yaşanan problemler var ve bunların acil olarak çözülmesini bekliyoruz. Bu sorunların en kısa sürede çözülmesi için ilgili yerlerle görüşmelerimiz devam ediyor.Tabii ki bunun dışında ekiplerimiz tam kapanma dönemi dahil olmak üzere ilçemizin farklı noktalarında özellikle ana arterlerde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Atatürk Sahil Parki Projesi’nde önemli bir mesafe kat ettik. Üst yapı ve peyzaj çalışmalarina başlayacağız. Gastronomi Köyü Projesi’nde de de çalışmalar devam ediyor, üst yapı çalışmalarına en yakın zamanda başlayacağz ve kısa süre içerisinde tamamlayacağız. imkanlarımız kısıtlı olmasına rağmen hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz.Geldiğimiz günden beri şaibesiz ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz. Her ay yaptigimiz harcamaları tek tek ve kalem kalem gelir gider tablosu olarak kamuoyu ile paylaşıyoruz,paylaşmayada devam edeceğiz. Türkiye’nin en şeffaf belediyelerinden biri olduğumuza inanıyorum.

Biz her türlü eleştiriye açığız ama burada bir ayrım var eleştiri ve iftira. iftira atmak bu memleketin geleceğine ve çocuklarına haksızlıktır. Çocukların ruhunu kirletmeye hakkınız yok. İçinizde şüphe varsa buraya gelebilir, istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Hesabini veremeyeceğimiz hiçbir şey yok. Şeffaf bir yönetimiz ve şeffaf olmaya devam edeceğiz. Var gücümüzle bu ilçeye çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu ilçeyle ilgili kaygısı olan varsa buyursun gelsin birlikte konuşalım bize öngörü düşünce ve projelerini söylesin hep birlikte bu ilçe için mücadele edelim. Ama sadece iftira atarak ve karalayarak bu memlekete zarar verirsiniz ve buna hakkiniz yok. Biz her şeye rağmen bütün engellemelere ve karalamalara rağmen bütün gücümüzle hizmet üretmeye devam edeceğiz. Samandağ’in makus talihini değiştireceğiz. Bunu başaracağız.” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz