2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!
  • Ana Sayfa » SAMANDAĞ
  • 22 Eylül 2022 - 20:26:54
BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

Bir önceki gün Hatay’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Fethi Yaşar, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler. İlk önce Samandağ Belediyesi’ne gelerek Başkanlık Makamında Başkan Eryılmaz’ı ziyaret eden […]

Bir önceki gün Hatay’a gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Fethi Yaşar, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk, Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler.

İlk önce Samandağ Belediyesi’ne gelerek Başkanlık Makamında Başkan Eryılmaz’ı ziyaret eden misafirler, daha sonra Başkan Eryılmaz ile birlikte Samandağ Belediyesi tarafından Türkiye’de ilk defa Samandağ’da kurulan Gastronomi Köyü, Vakıflı Köyü ve Vakıflı Mahallesi’nde bulunan Vakıflı Meryem Ana Kilisesi, Hıdırbey Mahallesi’nde Musa Ağacı, Hz. Hızır Türbesi ve ardından Hatay’ın en görkemli parklarından biri olan Atatürk Sahil Parkı’nı gezdiler.

Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve beraberindeki misafirler ilçe turizmine katkı sunmak amacıyla ilçeye kazandırılan Atatürk Sahil Parkı ve Gastronomi köyünü çok beğenerek, hayran kaldılar.

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada misafirleri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek:

Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı sayın Fethi Yaşar ve Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı sayın Kazım Kurt eşleri ile birlikte bizlere nezaket ziyaretinde bulundular.

Değerli misafirlerimizi İlçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyor, kendilerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz