BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

BAŞKAN CULHA Yılın Başarılı Belediye Başkanı Seçildi!
  • Ana Sayfa » ARSUZ
  • 10 Aralık 2017 - 22:36:40
BAŞKAN CULHA Yılın Başarılı Belediye Başkanı Seçildi!

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi, Türkiye genelinde yaptığı araştırma ve anketlere göre Büyükşehir, İl, İlçe ve beldeler bazında tek bir belediye başkanına verilen ödülün, 2017 yılında Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya layık görüldüğünü bildirdi. Bu yıl 7’ncisi düzenlenen ve 19 farklı belediye hizmet kategorisinin esas alınmasıyla yapılan ‘Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor’ adlı anket çalışmasında Başkan Nazım Culha, Sahil Yürüyüş […]

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi, Türkiye genelinde yaptığı araştırma ve anketlere göre Büyükşehir, İl, İlçe ve beldeler bazında tek bir belediye başkanına verilen ödülün, 2017 yılında Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha’ya layık görüldüğünü bildirdi.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen ve 19 farklı belediye hizmet kategorisinin esas alınmasıyla yapılan ‘Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor’ adlı anket çalışmasında Başkan Nazım Culha, Sahil Yürüyüş Yolu Projesi ile Kentsel Tasarım Kategorisinde Yılın Başarılı Belediye Başkanı seçildi.

Farkını yaptığı hizmetlerle ortaya koyan ve başarısını da aldığı ödüllerle taçlandıran Başkan Nazım Culha, geride bıraktığı görev süreci içerisinde üçüncü kez yılın belediye başkanı ödülüne layık görülmenin haklı gururunu yaşıyor.

“BU ÖDÜL SADECE BENİM DEĞİL, BÜTÜN ARSUZ HALKININDIR”

Arsuz’u geleceğe hazırlama anlamında yaptıkları çalışmaların değerli bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Nazım Culha:

“Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu yıl ki başarılı belediye başkanı ödülüne nail olduk. Öncelikle ülke genelinde yapılan anket çalışması neticesinde yaptığımız hizmetlerin görülerek bir ödül ile taçlandırılması bizim için çok önemli ve değerli. Beni ve ekibimi bu ödüle layık gören bütün vatandaşlarımızın bu tercihi bizi oldukça memnun etmiş ve onurlandırmıştır. Sahil Yürüyüş Yolu Projesi ile Kentsel Tasarım Kategorisinde aldığımız bu ödül bize, gerek ilçemizin eksikliklerine gerekse halkımızın önceliğinde olan hizmet ve taleplerine yerinde cevap vererek nasıl bir başarıya eriştiğimizi ve ne kadar doğru kararlar verdiğimizi göstermiştir.

İlçemizi her alanda marka kent yapabilmek ve sahip olduğu tüm güzellikleri en iyi şekilde değerlendirmek için yoğun çabalar harcıyor, doğru zamanda doğru hamleyi yapmak için günbegün çalışarak doğru stratejiler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Bu ödülün bize katacağı değer kadar sorumluluklarını da hatırlatmak isterim. Bizi kamçılayacak olan bu ödül ile işimize daha da  motive olarak güçlenecek ve halkımızın desteğiyle de ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için daha güzel işler yapacağız. Başarı ekip işidir, bu başarıda emeği geçen tüm ekibime, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi ailesine, desteklerini bizden esirgemeyen ve bizlere her zaman güç veren tüm Arsuz halkına teşekkür ediyorum. Bu ödül sadece benim değil, bütün Arsuz halkınındır.” İfadelerini kullandı.

Başkan Nazım Culha, kazandığı ödülü almak üzere 23 Aralık Cumartesi günü Kayseri’de yapılacak olan ve yerel yönetimler tarafından en prestijli ödül olarak nitelendirilen Yılın Belediye Başkanları Ödül Töreni’ne katılacak.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz