YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ADAYI GÜZEL’DEN HUMMALI SEÇİM ÇALIŞMALARI!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 11 Mart 2019 - 01:07:35
BAŞKAN ADAYI GÜZEL’DEN HUMMALI SEÇİM ÇALIŞMALARI!

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Adayı Güzel, öncelikle Sümerler Mahallesi semt pazarının emekçi esnaflarını ziyaret etti. Pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Güzel, halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Ziyaretlerinde halkın içinden biri olduğunu vurgulayan Güzel: ‘Sosyal Belediyecilik şiarıyla çıktığımız bu yolda halkımızın ve […]

CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
Başkan Adayı Güzel, öncelikle Sümerler Mahallesi semt pazarının emekçi esnaflarını ziyaret etti. Pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Güzel, halkın yoğun ilgisiyle karşılandı.
Ziyaretlerinde halkın içinden biri olduğunu vurgulayan Güzel:
‘Sosyal Belediyecilik şiarıyla çıktığımız bu yolda halkımızın ve emekçi kardeşlerimizin yanında olacağız.
Esnafımızın alın teri kurumadan haklarını almalarını sağlamak boynumuzun borcudur. Aynı zamanda halkımızın da ekonomik sıkıntılarını gidermek adına elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Çalışıp üreteceğiz, el birliği ile Defnemizi Güzelleştireceğiz.’ dedi.
BOSTANCIK MAHALLESİ DEFNE ‘GÜZEL’ OLACAK DEDİ
Güzel, pazar ziyareti ardından incelemelerde bulunduğu Bostancık Mahallesinde yoğun ilgi ile karşılandı. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Güzel, vatandaşların sorunlarını ve önerilerini tek tek dinleyerek projelerini anlattı.
Başkan adayı Güzel:
‘Bizim en büyük zenginliğimiz vatandaşlarımızın sevgisidir. Böylesine güzel ve değerli bir sevgiye nail olmak beni çok onurlandırdı. Bostancık mahallesine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Hizmetlerimiz halkımız içindir. Gece gündüz demeden çalışacağız.’ Dedi.
DEĞİRMENYOLU SAKİNLERİNDEN TAM DESTEK 
Değirmenyolu mahallesinde 7’den 70’e her yaştan insanın sevgisiyle karşılanan başkan adayı Güzel, mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi ve projelerini anlattı.
Değirmenyolu mahallesinde incelemelerde de bulunan Güzel, vatandaşların sorunlarına geçici hizmetlerle değil, kalıcı hizmetle çözüm getirileceğini söyledi.
GÜZEL, ‘VATANDAŞLARIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARTMAYACAĞIZ’
Defne İlçesini karış karış gezip çalmadık kapı, sorunu dinlenmeyen tek bir vatandaş dahi bırakmayacaklarını belirten CHP Defne Belediye Başkan Adayı İbrahim Güzel, Samankaya mahalle sakinlerini ziyaret etti.
 
Ziyaret edilen mahallelerde oldukça samimi karşılanan Güzel, ‘Vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini dinlememizin sebebi istenilen ve eksikliği giderilmeyen noktalara en iyi hizmetleri getirmektir. Bunu hep birlikte başaracağız. Defne Belediyesi halkın belediyesidir. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini boşa çıkartmayacağız.’ dedi.
‘KADIN DEMEK EMEK VE FEDAKARLIK DEMEKTİR’
CHP Defne belediyesi başkan adayı Güzel, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.
Etkinlikte bulunan kadınlara çiçek takdim eden Güzel yaptığı konuşmada:
‘ 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü, acılarla dolu bir mücadelenin sonucunda kazanılan hakları simgelemektedir. Kadın demek emek demek, fedakarlık demektir. Bütün bu hakların savunucusu olan ve ışığında yürüdüğümüz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, kadınlara hak ettikleri değeri vermiştir. Bizlere düşen ise bu düşüncelerle yolumuza devam edip kadınlarımıza gerekli değeri fazlasıyla vermektir.’ Dedi.
BALIKLIDERE MAHALLESİNDEN ‘GÜZEL’ MESAJLAR
Ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren İbrahim Güzel, Balıklıdere mahalle sakinlerine yapacağı hizmetleri anlattı. Başkan Adayı Güzel, vatandaşların sorunlarını dinleyerek yapılacak hizmetlerle bu sorunların giderileceğini ifade etti.
Balıklıdere sakinlerinin ilgiyle karşıladığı Güzel, vatandaşlarla tek tek görüşerek ‘Martın Sonu Bahar Olacak’ herkese teşekkür ederim’ dedi.
DEFNE HAK ETTİĞİ HİZMETE KAVUŞACAK
Bir diğer ziyaretini Yeşilpınar mahallesine gerçekleştiren Güzelhalkın yoğun sevgisi ve desteği ile karşılandı.
Ziyarette yaptığı konuşmada Güzel:
‘Defne’miz için gece gündüz demeden çalışacağız. İlçemizin her mahallesine giderek her vatandaşımızın sorununu tek tek not edip ona göre çalımalar yapacağız. Projelerimiz vatandaşlarımızın isteklerine göre şekillenecek. Bizler halkın hizmeti için bu yola baş koyduk. Defne İlçemiz hak ettiği hizmete kavuşacak‘ dedi.
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz