YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

Bakan KASAPOĞLU:Bu Yıl İçerisinde Hatay Stadımızı Tamamlayacağız!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 17 Şubat 2019 - 00:58:22
Bakan KASAPOĞLU:Bu Yıl İçerisinde Hatay Stadımızı Tamamlayacağız!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Hatay’da yapımına devam edilen Hatay stadyumunun bu yıl içerisinde tamamlanıp Hatayspor camiasının kullanımına açacaklarını belirtti.  Bir dizi ziyaret ve incelemeler için Hatay’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Hatayspor tesislerini ziyaret ederek futbolcularla sohbet etti. Kasapoğlu, daha sonra inşaatı devam eden Hatay stadyumunda yaptığı inceleme sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada: “Spor […]

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Hatay’da yapımına devam edilen Hatay stadyumunun bu yıl içerisinde tamamlanıp Hatayspor camiasının kullanımına açacaklarını belirtti. 

Bir dizi ziyaret ve incelemeler için Hatay’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet KasapoğluHatayspor tesislerini ziyaret ederek futbolcularla sohbet etti.

Kasapoğlu, daha sonra inşaatı devam eden Hatay stadyumunda yaptığı inceleme sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada:

“Spor ve sporcuya önem veren bir cumhurbaşkanımız var. Sporda gerçekleştirilen tesisleşme pek çok branşta dünyanın hiç tarafında olmayan tesisleşme bu anlamda da bizde Gençlik spor bakanlığı olarak bu tesisleri halkımızla doldurmak adına birçok proje gerçekleştiriyoruz” dedi.

Sporda kalkınmayı, sportif anlamdaki başarıyı tabana yayılmasını gerçekleştireceklerini ifade eden Kasapoğlu:

”Semt sahalarımız, semtlere, mahallelere gerçekleştireceğiz salon yatırımlarımız, havuz yatırımlarımız bunların ciddi anlamda öncüleri olacak. Bu manada bugün gerek büyük şehir sınırlarında gerekse ilçelerine yönelik bir takım projelerimizi planladık. Gerek valimizle gerek Büyük şehir adayımızla ciddi anlamda proje planladık. Bunları önümüzdeki süreçte gerçekleştireceğiz.

Şu an Hatay stadındayız. Stat inşaatı bizim devam eden inşaatlarından biridir. Şunun da müjdesini sevinçle ifade edebilirim bu yıl içerisinde Hatay stadımızı tamamlayıp Hataysporumuz’un, Hatayspor camiasının kullanımına açacağız. Antrenman salonlarında inşallah gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Bakan Kasapoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü: 

”Yaşayan bir stat olmasını temenni ediyorum. Halkımızın her daim kullanabileceği gelebileceği sadece maç günleri değil her zaman kullanabilecekleri bir stat olmasına yönelik projelerimiz var. Amacımız tüm tesislerimizin 7/24 açık olması bu manada ülke genelinde pek çok yerdeki tesisimizin 7/24 açık olmasına yönelik çalışmalar başlattık.

Bununla birlikte gençlik merkezlerimizin de halkımıza, gençlerimize 24 saat açık olması için çalışmalarımız devam ediyor. Halkımızı spora her daim erişebilir kılma adına tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz. Stat yanında bulunan 3 bin 500 kişilik spor salonunun da pek çok açıdan tamamlandığını gördük inşaatın hızlandırılması talimatını paylaştık. İnşallah onunda bu yıl içerisinde sporcularımızın gençlerimize ve Hatay halkının hizmetine açacağımızı ifade etmek istiyorum.”Dedi.

Bakan Kasapoğlu, daha sonra Hatay Gençlik Merkezini ziyaret ederek burada gençlerle sohbet edip, fotoğraf çektirdi. 

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz