DEMOKRASİ ŞEHİTLERIMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ!

DEMOKRASİ ŞEHİTLERIMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR’DAN İKTİDARA HATAY’A HİZMET ÇAĞRISI!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR’DAN İKTİDARA HATAY’A HİZMET ÇAĞRISI!

İSKENDERUNSPOR 2.LİG’E MERHABA DEDİ!

İSKENDERUNSPOR 2.LİG’E MERHABA DEDİ!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

BAŞKAN ERYILMAZ:SAMANDAĞ’IN YOL SORUNU KALMAYACAK!

CHP’Lİ PARLAR:TERÖR HİÇBİR ZAMAN AMACINA ULAŞAMAYACAK!

CHP’Lİ PARLAR:TERÖR HİÇBİR ZAMAN AMACINA ULAŞAMAYACAK!

BAKAN ALBAYRAK,HATAY’DAN SESLENDİ!Allah’ın İzniyle Güzel Günler Yakındır!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 9 Şubat 2018 - 04:28:26
BAKAN ALBAYRAK,HATAY’DAN SESLENDİ!Allah’ın İzniyle Güzel Günler Yakındır!

Hatay’ın Reyhanlı İlçesinde gerçekleştirdiği taziye ziyaretlerinin ardından bir değerlendirme yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak: “Gerek Afrin gerek güney sınırımız boyunca hiçbir terör unsuruna bu devlet ve millet izin vermeyecek. Bu millet o kadar güçlü, inançlı, imanlı bir millet ki bu millete siz vurdukça daha da güçlendiriyorsunuz” dedi. Bakan Albayrak, taziye ziyaretinde, şehitlerin yakınlarına Cumhurbaşkanı Recep […]

Hatay’ın Reyhanlı İlçesinde gerçekleştirdiği taziye ziyaretlerinin ardından bir değerlendirme yapan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak:
“Gerek Afrin gerek güney sınırımız boyunca hiçbir terör unsuruna bu devlet ve millet izin vermeyecek. Bu millet o kadar güçlü, inançlı, imanlı bir millet ki bu millete siz vurdukça daha da güçlendiriyorsunuz” dedi.
Bakan Albayraktaziye ziyaretinde, şehitlerin yakınlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yıldırım’ın taziyelerini getirdiklerini ifade etti.
Bakan Albayrak:
“Rabbim şehitlerimizin makamını cennet eylesin. İnşallah Rabbim yaralılarımıza da acil şifalar eylesin. Tüm ailelerine de sabrı cemil nasip eylesin. Bugün ve bundan sonra yapacağımız tüm ziyaretlerde bu çerçevede bir mesaj ileteceğiz. Şu ana kadar yaptığımız gerek Ahmet amcamız gerek Rıfat amcamız gerek Fatma kızımız kardeşimiz tüm ailelerde gördüğümüz çok net bir resim var. O da şudur ki, bu millet devletiyle yek bir vücut şeklinde çok cesur bir mesaj veriyor. 81 milyon olarak bu ülkeyi Allah’ın izniyle kimse yıkamaz ve bu ülke o kadar güçlü bir millet ki işte bugünler büyük bir doğumun sancıları. Korkunun ecele faydası yok. Birilerinin eceli bir güçlü ülkenin de doğumu. Bugünler bizi çok güçlü yarınlara taşıyacak. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın” dedi.
Operasyonların sürdüğünü belirten Bakan Albayrak, şöyle devam etti:
“Şıkça dile getiriliyor; ‘Şu kadar günde biter’ diye. Biter. 3 günde de biter bu operasyonlar ama biz bazı ülkeler gibi bir ahlak üzerine hareket edersek biter. Ama bizim ne inancımız ne ahlakımız ne kültürümüz bir sivilin kılına zarar gelmesine müsaade etmez. Kadına çocuğa zarar gelmemesi için bu İslam ve ahlak üzerine ince ince operasyonla bu süreç biter. Geç olur, güç olur ama sonunda en hayırlı ve insani şekilde olur. Olacak olan da şudur;
Gerek Afrin gerek güney sınırımız boyunca hiçbir terör unsuruna bu devlet ve millet izin vermeyecek. Güçlü yumruğunu terörün tepesine indirecek bundan kimsenin şüphesi olmasın. Buraya düşen her top ve mermi Reyhanlı’yı Hatay’ı daha güçlendiriyor kenetliyor ve büyütüyor. Allah’ın izniyle güzel günler yakındır. Biz devletimizle milletimizle dimdik ayaktayız.
Türkiye’nin her yerinden, gittiğimiz yerlerde, programlarda ses geliyor, ‘Bizi Afrin’e götürün’ diyor bütün Türkiye. Allah’ın izniyle bu inanç olduğu sürece bu ülkeye, bu millete kimse bir şey yapamaz.”Dedi.
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz