HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

Aziz Antakya Halkına Hizmet İçin Talibiz!
Aziz Antakya Halkına Hizmet İçin Talibiz!

CHP Antakya Belediye Başkan adayı Hikmet Hatunoğlu, parti il binası önünde toplanan coşkulu kalabalık huzurunda seçim startını verdi.  CHP Hatay İl Başkanlığı önünde gerçekleştirilen basın toplantısında ilk konuşmayı CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün ve ardından CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir gerçekleştirerek: “2019 yerel seçimlerinde partimizin adayı olan Hikmet Hatunoğlu’nun siyasi birikimlerini biliyoruz. 2019 […]

CHP Antakya Belediye Başkan adayı Hikmet Hatunoğlu, parti il binası önünde toplanan coşkulu kalabalık huzurunda seçim startını verdi. 

CHP Hatay İl Başkanlığı önünde gerçekleştirilen basın toplantısında ilk konuşmayı CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün ve ardından CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir gerçekleştirerek:

2019 yerel seçimlerinde partimizin adayı olan Hikmet Hatunoğlu’nun siyasi birikimlerini biliyoruz. 2019 yılı CHP’nin hizmet yılı olacaktır. Hepinize destekleriniz için teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, partililerin kendisine gösterdiği sıcak ilgiye partililere teşekkür ederek konuşmasına şöyle devam etti:

“31 Mart 2019 yılında yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerinde Antakya Belediye Başkanlığını kazanmak için ve aziz Antakya halkına hizmet etmek için bu göreve canı gönülden talip oldum. Beni bu göreve layık gören çok sevdiğim ve değer verdiğim CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, benden desteklerini esirgemeyen MYK üyelerine, PM üyelerine, milletvekillerine ve abim olarak gördüğüm Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a huzurunuzda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” Dedi.

ANTAKYA’YA HİZMET İÇİN CHP’DEN ADAY OLDUM

Antakya’ya nasıl hizmet edilmesi gerektiğini bildiğini belirten Hatunoğlu;

“Antakya’da doğup büyüyen ve Antakya’da yaşayan biri olarak, aziz Antakya halkına nasıl hizmet edilmesi gerektiğini bilen bir kardeşinizim. Bundan dolayı aziz Antakya halkına hizmet etmek için tüm halkımızın desteğini istemek için buradayım. Aziz Antakya halkına yapacağımız her hizmet, şeffaf, denetlenebilir ve hesap verilebilir olacaktır.” Dedi.

DUALARINIZI VE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

Belediye Başkanlığı makamının Antakya halkına hizmet eden bir makam olması için tüm imkanları seferber edeceğini belirten Hatunoğlu;

“Kendi tecrübelerimin yanı sıra belediyecilikte kendi konularında uzman olan herkesten destek almak kaydıyla bir yönetim sergileyeceğim. Sosyal belediyecilik anlayışı içinde hizmet üretmek için yapılması gereken bütün gayretleri sergileyerek yoluma devam edeceğim. Belediye başkanlık makamının, vatandaşa hizmet eden bir makam haline gelmesi için var gücümle çalışacağım.

Siz değerli Aziz Antakya halkımıza hizmet etmek için sevdalı olan bir kardeşiniz olarak, yapacağım güzel hizmetlerde, dualarınızı ve desteklerinizi bekliyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.” Diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz