SAMANDAĞ MAHALLELER ARASI 2.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI’NIN…

SAMANDAĞ MAHALLELER ARASI 2.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI’NIN…

VALİ DOĞAN:HER İNANÇ VE KÜLTÜRDEN İNSANIMIZLA DAHA MUTLU…

VALİ DOĞAN:HER İNANÇ VE KÜLTÜRDEN İNSANIMIZLA DAHA MUTLU…

DÜNYA FOOTVOLLEY ŞAMPİYONASI ELEME MÜSABAKALARI ARSUZ’DA YAPILACAK!

DÜNYA FOOTVOLLEY ŞAMPİYONASI ELEME MÜSABAKALARI ARSUZ’DA YAPILACAK!

AK PARTİLİ YAYMAN:TÜRKİYE MUZ CUMHİRİYETİ DEĞİLDİR!

AK PARTİLİ YAYMAN:TÜRKİYE MUZ CUMHİRİYETİ DEĞİLDİR!

FİYATLAR 1 TEMMUZ’DAN İTİBAREN GEÇERLİDİR!

FİYATLAR 1 TEMMUZ’DAN İTİBAREN GEÇERLİDİR!

ATSO’DAN ÜYELERİNE ÇAĞRI!TOBB NEFES KREDİSİ HAZIR!
  • Ana Sayfa » ANTAKYA
  • 6 Mayıs 2020 - 13:44:15
ATSO’DAN ÜYELERİNE ÇAĞRI!TOBB NEFES KREDİSİ HAZIR!

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin evsahipliğinde, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, DenizBank Bölge ve Şube Müdürleri’nin katılımıyla Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin öncülük ettiği “TOBB Nefes Kredisi” lansman toplantısı gerçekleştirildi. ATSO Hizmet Binası’nda ATSO Başkanı Hikmet Çinçin evsahipliğinde gerçekleştirilen “TOBB Nefes Kredisi” lansman toplantısına katılım gösteren DenizBank […]

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin evsahipliğinde, Antakya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, DenizBank Bölge ve Şube Müdürleri’nin katılımıyla Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin öncülük ettiği “TOBB Nefes Kredisi” lansman toplantısı gerçekleştirildi.

ATSO Hizmet Binası’nda ATSO Başkanı Hikmet Çinçin evsahipliğinde gerçekleştirilen “TOBB Nefes Kredisi” lansman toplantısına katılım gösteren DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman, DenizBank Çukurova Bölge Kobi Müdürü Kemal Odabaş, DenizBank Antakya Şubesi Müdürü Mustafa Hüto, Denizbank Antakya Çarşı Şube Müdürü Bülent Karcı iş dünyasına ekonomik anlamda katkı sağlayacak olan kredi hakkında detaylı bilgiler verdiler.

ESKİDUMAN: KOBİLERİMİZE KREDİYİ AKTARMAK İÇİN VARGÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

TOBB Nefes Kredisi hakkında detaylı açıklamalarda bulunan DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman:

DenizBank, Koronavirüs salgınının ekonomik etkilerinin sınırlanmasına katkı sunmak amacıyla, Cumhurbaşkanlığımızca açıklanan, Hazine ve Maliye Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında, KOBİ’lere düşük faizli kredi sağlamak için hayata geçirilen ‘TOBB Nefes Kredisi’ projesinde katılımcı banka olarak yer aldı. Banka, bu hassas süreçte elini tekrar taşın altına koyarak, TOBB ve KGF desteğinde yıllık yüzde 7,5 faiz oranı ile kredi kullandırıp, KOBİ’lere nefes aldıracak. Kredinin, 2020 senesinde 6 ila 8 ay anapara ve faiz ödemesi olmayacak, geri ödemesi ise 2021’de aylık eşit 12 taksitle yapılacak. Üçüncüsü tesis edilen Nefes Kredisi projesinde, 3 Milyar TL tutarında krediyi gerçek ihtiyaç sahibi KOBİ’lerimize aktarmak için var gücümüzle çalışacağız. Yağmurlu havada şemsiyeyi kapatmıyor, 2020 yılında bir kez daha KOBİ’lerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

ÇİNÇİN: TOBB NEFES KREDİSİ TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

TOBB Nefes Kredisi lansman toplantısında konuşan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ise yaptığı açıklamada:

Corona Virüsü (Covid-19) Salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında beklentileri bir nebze olsun karşılayacak olan TOBB Nefes Kredisi inşallah firmalarımıza yararlı olur. TOBB Nefes Kredisi’nden faydalanacak olan üyelerimize kredinin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz