2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

ANTAKYA İÇİN PROJELERİ KONUŞTULAR!
  • Ana Sayfa » ANTAKYA
  • 21 Ocak 2022 - 00:02:16
ANTAKYA İÇİN PROJELERİ KONUŞTULAR!

CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu,partisinin Antakya belediye meclis üyeleri ile birlikte Antakya belediye başkanı Izzettin Yılmaz’ı ziyâret etti. Başkan Yılmaz’ı makamında ziyaret eden CHP’Lİ heyet; Antakya’da yapılması planlanan ve istenen projeler hakkında  fikir alışverişinde bulundular. “MİLLET BAHÇESİNE OTOPARK ŞART” Ayrıca gerçekleşen görüşmede kentin en büyük sorunlarından biri olan araç trafiğini de rahatlatmak adına Millet Bahçesi […]

CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu,partisinin Antakya belediye meclis üyeleri ile birlikte Antakya belediye başkanı Izzettin Yılmaz’ı ziyâret etti.

Başkan Yılmaz’ı makamında ziyaret eden CHP’Lİ heyetAntakya’da yapılması planlanan ve istenen projeler hakkında  fikir alışverişinde bulundular.

MİLLET BAHÇESİNE OTOPARK ŞART”

Ayrıca gerçekleşen görüşmede kentin en büyük sorunlarından biri olan araç trafiğini de rahatlatmak adına Millet Bahçesi Projesine otoparkın da dahil edilmesi gerektiğini fikir beyan eden CHP’li Başkan Kutlu ve CHP’li meclis üyelerine, Başkan Yılmaz’dan da destek geldi.

Millet Bahçesine otopark şart diyen CHP’li üyelerin bu önerisini dikkate alacaklarını ifade eden Başkan Yılmaz, şehrin araç park trafiğinin rahatlaması anlamında bir alternatif olabileceği vurgusunu yaptı.

“HONDA VE EKİNCİ KAVŞAĞINA ÜST GEÇİTLİ ÇÖZÜM”

Antakya’nın ilçeler arası bağlantı yolu olan Honda Kavşağı,Habib-i Neccar Kavşağı ile Ekinci Kavşağında yaşanan trafik çilesine de değinen Başkan Kutlu ve meclis üyeleri, bu iki önemli kavşağa üst geçit yapılması gerektiğini ifade ettiler.

Özellikle mesai giriş çıkışları ile Hatayspor maçlarında durma noktasına gelen iki kavşağında bir an önce çözüme kavuşması gerektiğinin altını çizen meclis üyeleri, Başkan Yılmaz’dan bu iki kavşağa da proje talebinde bulundular.

KENTSEL DÖNÜŞÜM HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İSTERİZ”

Antakya’da son süreçte devam eden kentsel dönüşüm projeleri hakkında yeterli bilgiye sahip olamadıklarını ifade eden Başkan Kutlu ve meclis üyeleri, yapılabilecek bir bilgilendirme toplantısı ile kentsel dönüşümün ne durumda olduğunu bilmek istediklerini aktardılar.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğünü belirten Başkan Yılmaz, istenilen her durumda bu konu hakkında görüşme yapabileceklerini,gerekli bilgilendirmelerin de sağlanabileceğini aktardı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz