2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

Antakya Halkının Sorunlarını Biliyoruz!
Antakya Halkının Sorunlarını Biliyoruz!

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde CHP Hatay adına ilk açıklanan isim olan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, önceki gün ilk ziyaretini 50 bin esnafı içerisinde barındıran Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz’e gerçekleştirdi. Yerel Seçimler öncesinde seçim ofisinde çalışmalarını sürdüren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, önceki […]

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde CHP Hatay adına ilk açıklanan isim olan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, önceki gün ilk ziyaretini 50 bin esnafı içerisinde barındıran Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz’e gerçekleştirdi.

Yerel Seçimler öncesinde seçim ofisinde çalışmalarını sürdüren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğluönceki gün ilk ziyaretini gerçekleştirmiş oldu.

Gerçekleştirdiği ziyarette Antakya’yı yeniden yaşanılabilir kent haline getirmek için çaba sarf edeceklerini belirten Hatunoğlu:

“Antakya halkının sorunlarını biliyoruz. Bizlerden ne istendiğini de çok iyi biliyoruz. Allah’ın izni, halkımızın isteği ile Kadim Antakya’mızı STK’larla birlikte yönetmek için icraatlarımızla işbaşına gelerek sorunları çözeceğiz. Antakya esnafımızın yoğun olduğu Uzun Çarşı’yı bulunduğu durumdan kurtarıp, sorunlarını çözeceğiz. Bu sorunlar çözülemez sorunlar değildir.

STK’larla her zaman istişare ederek Antakya’mızı hizmet ile buluşturacağız. 50 bin esnafı içerisinde barındıran HESOB’un desteğini ve dualarını bekliyorum. Yaptığımız ziyaret nedeniyle gösterdiğiniz ilgi ve teveccühlerden dolayı tüm esnafımıza şahsınızda teşekkür ediyorum.” Dedi.

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu’nun ziyaretinden dolayı memnun olduklarını belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz:

“Belediyeler halka ve esnafa hizmet gerçekleştiren kurumlardır.Sayın Hatunoğlu,Antakya halkımıza ve esnafımıza hizmet etmek için bu yola çıkmıştır. Çıkmış olduğu bu hizmet yolunda başarılar diliyorum. HESOB’a gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz