2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!
  • Ana Sayfa » ANTAKYA
  • 10 Ağustos 2022 - 16:33:42
ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın direktifleri ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdüren Park ve Bahçeler Birimi son 2 aylık performansıyla dikkat çekiyor. Başkan İzzettin Yılmaz’ın yıldızı olan ve başarısıyla belediyenin gülen yüzü olan birim en tepeden başlamak üzere en alt birimdeki çalışanına kadar Antakya’daki tüm yeşil alanların bakım ve onarımını yaparak halkın nefes alacağı ve hoş […]

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’ın direktifleri ile hizmetlerini tüm hızıyla sürdüren Park ve Bahçeler Birimi son 2 aylık performansıyla dikkat çekiyor.

Başkan İzzettin Yılmaz’ın yıldızı olan ve başarısıyla belediyenin gülen yüzü olan birim en tepeden başlamak üzere en alt birimdeki çalışanına kadar Antakya’daki tüm yeşil alanların bakım ve onarımını yaparak halkın nefes alacağı ve hoş vakit geçireceği alanlar inşa eden Park ve Bahçeler Birimi,mesai mevhumu gözetmeden çalışmalarını üstün gayretle sürdürüyor.

Antakya genelindeki tüm mahallelerde tüm yeşil alanların rehabilitasyonunu kısa sürede tamamlayan, eksik bölgelerde de park yapım çalışmalarını sürdüren birim, özellikle 2 aylık periyoda bakıldığında Antakya Belediyesi tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

VATANDAŞLAR PARK BAHÇE BİRİMİ’NDEN MEMNUN

Antakya’nın yeşil bir kent haline gelmesi için alanında uzman ekipler halinde tüm mahallelerde hizmetlerini aksatmadan sürdüren birimin çalışmaları en çok vatandaşları memnun ediyor.

Yaz aylarının gelmesiyle kendilerini dışarıya atan vatandaşların bir araya gelerek sosyalleştikleri yerler olan yeşil alanların bakımının, uzman ellerce gerçekleştirildiği Antakya’da vatandaşlar,Park ve Bahçeler Birimi’nin yaptığı çalışmalardan dolayı tüm yetkililere ve çalışanlara teşekkürlerini sundular.

ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Antakya’da hizmetlerini eksiksiz sürdüren Park ve Bahçeler Birimi çalışmalarını 2 aydan bu yana olduğu gibi yoğun tempoyla sürdürüyor.

Belirlenen program dahilinde hizmet veren Park ve Bahçeler Birimi çalışmalarıyla Başkan İzzettin Yılmaz’dan da tam not almayı başardı.

Antakya Belediyesi’nin açık ara en başarılı birimi olan ekip, 90’dan fazla mahalledeki yüzlerce yeşil alanda son teknoloji araçlar ve uzmanların rehberliğinde çalışmalarını durmaksızın sürdürüyor.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz