YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

YENİ SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ…

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

BAŞKAN YILMAZ:HİZMETLERİMİZ ARTARAK DEVEM EDECEK!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

ELBİRLİĞİYLE GÖNÜL BİRLİĞİ İLE HEP BERABER ÇALIŞMAMIZ LAZIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

HATAY AİLESİ OLARAK YANINIZDAYIZ GENEL BAŞKANIM!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

BAŞKAN ERYILMAZ MEVKİDAŞLARINA SAMANDAĞ’I ANLATTI!

ALİ KAVAK BENDE VARIM DEDİ!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 20 Şubat 2018 - 01:36:23
ALİ KAVAK BENDE VARIM DEDİ!

AKİB Başkanı ve aynı zamanda İşadamı Ali Kavak, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Mazman medya radyolarında yayınlanan ve gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu Günışığı adlı radyo programına önceki gün konuk olan AKİB (Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği) Başkanı Ali Kavak,Nisan ayında gerçekleşecek olan ATSO başkanlık seçiminde aday olabileceğini ilk olarak programda açıklamıştı. Ali […]

AKİB Başkanı ve aynı zamanda İşadamı Ali Kavak, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Mazman medya radyolarında yayınlanan ve gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu Günışığı adlı radyo programına önceki gün konuk olan AKİB (Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği) Başkanı Ali Kavak,Nisan ayında gerçekleşecek olan ATSO başkanlık seçiminde aday olabileceğini ilk olarak programda açıklamıştı.

Ali Kavak, dün de öğlen saatlerinde Hatay Gazeteciler Cemiyeti, Antakya Gazeteciler Cemiyeti ile Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyetinde ayrı ayrı basın açıklaması yaparak 1 ile 15 Nisan tarihleri arasında yapılması kesinleşen ATSO seçimleri için aday olduğunu kamuoyu ile paylaştı.

Antakya’nın seçkin işadamlarından Servet Altaş, Sabit Karadeniz, Can Baram, Mehmet Kılıçlar, Tahsin Kabaali, Aydın Toksöz, Mehmet Alakuş gibi isimlerinde yer aldığı çok sayıda işadamının katıldığı adaylık açıklamasında Ali Kavak önemli cümlelere imza attı.

Basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan işadamı Ali Kavak, ATSO’da değişim, dönüşüm ve dayanışmanın öncüsü olacaklarına vurgu yaptı.

aadi

ATSO LOKOMOTİF OLACAK

Her üç cemiyette yaptığı açıklama ile adaylığını Antakyalılarla paylaşan İşadamı Ali Kavak:

“Sadece işadamlarından değil bana ve yol arkadaşlarıma güvenen, inanan tüm Antakyalılardan destek talep ediyorum. ATSO da değişimin, dönüşümün zamanı geldi diyenlerden destek talep ediyorum. Bana ve birlikte hareket ettiğimiz Antakya sevdalısı arkadaşlarıma güveniyor ve inanıyorsanız desteğinizi rica ediyorum” dedi.

Şeffaf ve adil bir yönetim şeklini benimseyen isimlerle yola çıktığını ve bu önemli meziyetleri benimseyenlerin desteğini talep ettiğini aktaran Ali Kavak, şöyle devam etti:

“Ben buradan açıkça söylüyorum ki; ATSO Başkanlığını bir dönem yapacağım. Bunu da gençlerin, Antakya’nın ve Antakyalıların önünü açmak için istiyorum. Zaten beni Antakya kamuoyu yakından tanır ve bilir; Ali Kavak olarak ne paraya, ne şöhrete ne de makama ihtiyacım yok.

ATSO Başkanlığının bana katacağı yeni bir şey de yok.

Derdimiz; ATSO’yu Antakya’da ağabey konumuna getirmek ve diğer sivil toplum örgütlerinin önünde lokomotif görevi üstlenmesini sağlayarak Antakya’nın, Hatay’ın önünü açmaktır” dedi.

Bazı basın mensuplarının halihazır Başkan Hikmet Çinçin ile ilgili sorular yöneltmeleri üzerine Ali Kavak:

“Ben bu toplantıları isim zikretmeden yapmak istiyorum. Bugüne kadar Antakya için Hatay için kim bir çivi çakmış ise kendisine teşekkür ederim. Önümüzdeki Cuma günü geniş tabanlı bir toplantı gerçekleştireceğiz o toplantıda Antakya ile ilgili ATSO ile ilgili projelerimizi orada açıklayacağız” dedi.

Açıklaması sırasında Zeytindalı operasyonunda mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetlerine açık desteğini aktaran Ali Kavak:

”Bir bütün olarak askerlerimizin arkasındayız. Orada bizim güvenliğimiz için mücadele eden askerlerimiz başta olmak üzere tüm güvenlik güçlerimize başarı diliyoruz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

İşadamı Ali Kavak ve yol arkadaşları 1 ile 15 Nisan tarihleri arasında yapılması kesinleşen ATSO seçimleri öncesinde 23 Şubat Cuma günü saat 17.00’de Anemon Otel de projelerini açıklayacaklarını duyurdular.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz