HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

AK PARTİLİ YAYMAN: CHP, MİLLETİN KENDİSİYLE KAVGALI!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 3 Ocak 2022 - 13:50:13
AK PARTİLİ YAYMAN: CHP, MİLLETİN KENDİSİYLE KAVGALI!

AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, katıldığı bir TV programında Ülke ve Hatay gündemine dair açıklamalarda bulundu. Hatay Milletvekili Yayman programda yaptığı açıklamada: “Türkiye’de her şey olursunuz, ama rezil olmazsınız. Akdeniz’de bir problem olur İsrail’in, Ege’de bir tartışma olur, Yunanistan’ın tezini savunurlar. Atatürk’ün kurduğu patinin genel başkanı Türk askerinin […]

AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, katıldığı bir TV programında Ülke ve Hatay gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Hatay Milletvekili Yayman programda yaptığı açıklamada:

Türkiye’de her şey olursunuz, ama rezil olmazsınız. Akdeniz’de bir problem olur İsrail’in, Ege’de bir tartışma olur, Yunanistan’ın tezini savunurlar. Atatürk’ün kurduğu patinin genel başkanı Türk askerinin Afrin’de ne işi var demedi mi? CHP’nin bu tavrı karşısında millet bir fatura kesiyor. CHP’nin oyunun artmaması bunun göstergesidir. CHP eğer mevcut siyasetini sürdürerek oyunu 24’ün üzerine çıkarırsa diplomalarımı yakacağım. Bu millet 70 yıldır CHP’yi iktidara getirmediyse bugün de getirmezler.

CHP insanların diniyle, diyanetiyle dalga geçiyor. Okul öncesi eğitimle ilgili kim bir adım atarsa Allah razı olsun. Milli Eğitim Bakanlığı mı olur, diyanet mi olur kim olursa olsun. CHP bu milletin diniyle, değerleriyle ve tarihiyle kavgalı. Bundan da öte milletle kavgalı. CHP Atatürk’ün çizdiği noktadan çok uzakta.

CHP’nin Hakkari’de, Diyarbakır’da oyu yüzde 1. Bu parti nasıl Türkiye partisi olacak.

*BUNLARIN TEK AMACI TAYYİP ERDOĞAN’IN GİTMESİ *

Lütfü Savaş’a Cumhurbaşkanlığı adaylığı soruldu. CHP’de Cumhurbaşkanlığı adaylığında büyük güçlerin sözü geçer dedi. Bu CHP’nin adaylık meselesi Anadolu lafıyla bu hamur daha çok su kaldırır. Kılıçdaroğlu aday olmak istiyor, Ama Meral Akşener buna karşı çıkıyor ve İmamoğlu’nun aday olmasını istiyor. Derin güçler de Mansur Yavaş’ın adaylığını öne sürüyor. Bunların amacı Türkiye’yi yönetmek değil, refahı büyütmek değil. Bunların tek amacı Tayyip Erdoğan gitsin.

Muhalefet sürekli erken seçim diyor. Birkez daha söylüyoruz seçim 2023’te olacak..

Sen seçim seçim diyorsun da 2019’da yerel seçim oldu. Ne oldu o seçimde. Bu seçimde Millet İttifakı yüzde 55 oy mu aldı?

Cumhur İttifakı %52, Millet İttifakı %48 oy aldı.

*HİZMET YAPILDIĞINDA ÜZÜLENLER VAR *

Siz Çanakkale’ye köprü, Mersin’e nükleer santral yapıldığında seviniyor musunuz, üzülüyor musunuz?

Biz bunlara seviniyoruz, ama üzülenler var. Ben bir çağrıda bulunuyorum. Algı operasyonlarıyla Türkiye öldü diyenler var. Bunlar Özal güzel işler yaptı, üzüldüler.. Erbakan güzel işler yaptı darbe planladılar. Şimdi de Cumhurbaşkanımız iş yapınca üzülüyorlar. Hatay’da iş insanları yatırım yapacak alan bulamıyor.

Biz hizmet yapınca bu sizin göreviniz, AK Parti ne yaptı ki diyor. Yerli otomobil ile dalga geçtiler. Bu millet arif bir millettir. Bu millet ile her türlü hayırlı işe CHP’nin karşı çıktığını biliyor.“dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz