CHP’Lİ PARLAR:HALK ZAMLAR ALTINDA EZİLİYOR!

CHP’Lİ PARLAR:HALK ZAMLAR ALTINDA EZİLİYOR!

KURTULUŞ (HEROD) CADDESİ RESTORASYON ÇALIŞMALARINDA 3.ETAP BAŞLADI!

KURTULUŞ (HEROD) CADDESİ RESTORASYON ÇALIŞMALARINDA 3.ETAP BAŞLADI!

DEFNE TURUNÇLU’DA YENİ BİR ARITMA TESİSİ DAHA!

DEFNE TURUNÇLU’DA YENİ BİR ARITMA TESİSİ DAHA!

ATAKAŞ HATAYSPOR DEPLASMANDAN PUANLA DÖNDÜ!

ATAKAŞ HATAYSPOR DEPLASMANDAN PUANLA DÖNDÜ!

VATANDAŞLIK ALAN SURİYELİ SAYILARI NEDEN GİZLENİYOR?

VATANDAŞLIK ALAN SURİYELİ SAYILARI NEDEN GİZLENİYOR?

AK Partiden Samandağ’a Hizmet Sözü!
AK Partiden Samandağ’a Hizmet Sözü!

Ak Parti Samandağ İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliği geçtiğimiz Pazar Günü Truva Life Otel’de gerçekleşti. Kahvaltı etkinliğine, Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Samandağ Belediye Başkan adayı Mehmet Süt, İlçe Başkanı Selahattin Yeter, MHP Samandağ İlçe Başkanı Cuma Yurdagül, il ve ilçe yöneticileri, Samandağ esnaf ve […]

Ak Parti Samandağ İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltı etkinliği geçtiğimiz Pazar Günü Truva Life Otel’de gerçekleşti.

Kahvaltı etkinliğine, Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Samandağ Belediye Başkan adayı Mehmet Süt, İlçe Başkanı Selahattin Yeter, MHP Samandağ İlçe Başkanı Cuma Yurdagül, il ve ilçe yöneticileri, Samandağ esnaf ve kefalet kooperatif başkanı Sait Kahiloğulları, balıkçılar kooperatif Başkanı Dursun Eren,  Ziraat Odası Başkanı Selim Kamacı, berberler odası başkanı Nadir Açıkgöz, Samandağ muhtarlar derneği Başkanı Mahir Ceburoğlu, Hıristiyan Cemiyet Başkanı Dr. Dimyan Emektaş, Ermeni Cemiyet Başkanı Cem Çapar, İlçe Sağlık müdürü Şafak Miçooğulları, mahalle muhtarları, partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

Etkinlikte konuşan Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler:

“ Bu tatil gününde bizlerle beraber olup bize bu heyecanı yaşattığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Samandağ’ın bizde ayrı bir yeri vardır.Yapacağımız güzel projelerimizle Samandağ’ın hakketiği hizmetlerle buluşturacağız.

Samandağ turizmden hakkettiğini alamamış gerekli hizmetleri görmemiştir. Bizim Samandağ’ına, ilk hizmetimiz değerli milletvekilim Hüseyin Yayman’ın girişimleriyle inşallah bir yıl için Çevlik-Arsuz yolu yapımı olacaktır.

Buraya yüksek okul veya fakülte kurmayı hedefliyoruz. Ayrıca ben turizm öğretmeniyim Samandağ’ın şu dünyada 2. uzun sahiline yakışacak bir proje düşünüyorum.

Maalesef 5 yıl içinde büyükşehirin göze değer hiçbir projesi ve çalışmasını burada göremiyoruz. Bizi büyükşehir meclisinde hizmetleri engellemekle suçluyorlar. Gerçekten biz hizmetleri engellediysek, Defne Uğur Mumcu bulvarındaki, İskenderun Pac civarındaki Battı- Çıktı projeleriyle daha bir çok çalışmayı yapabilirler miydi.

Bizler Hatay için, Samandağ için marka bir kent yaratmak amacındayız bunun için çalışıyoruz. Seçimden sonra bu makama geldiğimizde parti rozetlerini çıkaracağız. Bütün Hatay’a eşit bir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz. bunu hep beraber yapacağız. “Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz