VALİ DOĞAN’DAN,ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERINE…

VALİ DOĞAN’DAN,ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERINE…

CHP’Lİ KAYA:YKS 2021 SONUÇLARI CİĞERLERİMİZİ YAKTI GEÇTİ!

CHP’Lİ KAYA:YKS 2021 SONUÇLARI CİĞERLERİMİZİ YAKTI GEÇTİ!

BİLİM MERKEZİ YAZ ŞENLİKLERİ 2.ETABI BAŞLIYOR!

BİLİM MERKEZİ YAZ ŞENLİKLERİ 2.ETABI BAŞLIYOR!

SAMANDAĞ BELEDİYESİ GEREKLİ YASAL ÇALIŞMALARI…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ GEREKLİ YASAL ÇALIŞMALARI…

HBB PROGRAMI AÇIKLADI!

HBB PROGRAMI AÇIKLADI!

AK Parti’den Antakya Belediye Başkanı Olmak İsteyen…
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 15 Kasım 2018 - 00:54:15
AK Parti’den Antakya Belediye Başkanı Olmak İsteyen…

Yerel Seçimlere doğru yol alırken AK Parti’den Antakya Belediye Başkanı olmak isteyen aday adayı sayısı günden güne artıyor. Edindiğimiz bilgilere göre, şu ana kadar resmen başvuruda bulunan AK Partinin Antakya Belediye Başkan Aday Adayları şunlar: Emrullah Gülen,Şaban Doğru, Mehmet Özkan, Mustafa Aydın Açıkgöz, Mehmet Garip Siper, Kudret Özbakış, Abdurrahman Parlak, Mustafa Kanlı,Cengiz Yıldız,Armağan Teköz… Bu arada, […]

Yerel Seçimlere doğru yol alırken AK Parti’den Antakya Belediye Başkanı olmak isteyen aday adayı sayısı günden güne artıyor.

Edindiğimiz bilgilere göre, şu ana kadar resmen başvuruda bulunan AK Partinin Antakya Belediye Başkan Aday Adayları şunlar:

Emrullah Gülen,Şaban Doğru, Mehmet Özkan, Mustafa Aydın Açıkgöz, Mehmet Garip Siper, Kudret Özbakış, Abdurrahman Parlak, Mustafa Kanlı,Cengiz Yıldız,Armağan Teköz…

Bu arada, AK Parti Genel Merkezin, halen başkan olanların yeniden başvuruda bulunmamaları yönündeki tebliği üzerine Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, resmi başvuruda bulunmadı, ancak aday adayı olduğu biliniyor.

ADAY ADAYI ÖZBAKIŞ:HEDEFİMİZ HİZMET

AKP’de geçtiğimiz hafta sonunda başvuran aday adaylarından Kudret Özbakış, elinde çok önemli projelerle yola çıktığını söyledi ve şunları ile getirdi:

adsizdddddd“Geride kalan 17 yıllık siyasi süreçte kimi zaman Partide yattık-kalktık, emek harcadık, seçimlere girdik, Allah’a şükür hepsinden alnımızın akıyla çıktık. Partimizde artık yeni bir noktadayız. Bir yolun başlangıcındayız.

Antakya’mıza, partimize iyi bir şekilde hizmet etmek adına Antakya Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için bugün Partiye müracaat etmiş bulunuyorum.

Antakya ve Hatay için hayallerimiz var. Projelerimiz var. Bugüne kadar hep ricacı olarak gerçekleştirmiş bulunduğumuz Hatay için projeler var. Toplum için yaptıklarımız var, ama bunların tamamını hep beraber elbirliğiyle yaptık. Siz gönül dostlarıyla yaptık. Allah nasip eder, adaylığımız açıklanır ve bu topluma içinde bulunduğumuz şehre yaşadığımız şehre farklı şekilde hizmet etmeyi Allah nasip ederse, yine sizlerle beraber, Partimizde, beraber, el ele gönül gönüle, birlikte, gece gündüz demeden halkımıza hizmet edeceğiz. İnşallah, sizlerle beraber; sizler burada olduğunuz sürece, bizimle beraber hareket ettiğiniz, emek ettiğimiz ve sarf ettiğimiz, çabayı ortaya koyduğumuz sürece, kapı kapı mahalle mahalle sokak sokak köy köy çalıştığımız sürece başarılı olmayacağımız hiçbir şey yoktur.”Dedi.

Aday Adaylığı İçin Başvuru Tarihi Uzatıldı

Ak Parti Seçim İşleri Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada;

“12 Kasım 2018 Pazartesi günü bitecek olan 2019 Mahalli İdareler seçimleri Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 16 Kasım 2018 Cuma günü saat 17:00’ye kadar uzatılmıştır” denildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz