Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

Eşit Temsil Haktır. Hakkımı Alana Kadar Mücadelemiz Sürecek!

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

KADINLARIMIZIN KADIN HAKLARI…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

AK PARTİ OLARAK SAMANDAĞ’DAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN…
AK PARTİ OLARAK SAMANDAĞ’DAKİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN…

AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı aynı zamanda Samandağ ilçe Koordinatörü Hasan Arslan,Batayaz’da bugün muhtarlarla bir araya geldi. Hıdırbey Mahalle Muhtarı Selahaddin Yeter,yaptığı konuşmada; “Değerli İl başkan yardımcımıza başhekimimize,muhtarlarımıza ve diğer konuklarımıza teşekkür ediyorum. Ak Parti olarak yeniden böyle bir toplantıyı pandemi döneminde de gerçekleştirmek bizi çok sevindirdi. Biz tabi ki pandemi kurallarına uyuyoruz ama […]

AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı aynı zamanda Samandağ ilçe Koordinatörü Hasan Arslan,Batayaz’da bugün muhtarlarla bir araya geldi.

Hıdırbey Mahalle Muhtarı Selahaddin Yeter,yaptığı konuşmada;

Değerli İl başkan yardımcımıza başhekimimize,muhtarlarımıza ve diğer konuklarımıza teşekkür ediyorum. Ak Parti olarak yeniden böyle bir toplantıyı pandemi döneminde de gerçekleştirmek bizi çok sevindirdi. Biz tabi ki pandemi kurallarına uyuyoruz ama böyle bir toplantıyı düzenlediği için Hasan beye çok teşekkür ediyorum. Bir özlemimizi gidermiş oldu. Biz Samandağ siyasetinde bir nebzede olsun pandemi döneminde birlikte düşen performansı bu hastalığın geçmesi ile de birlikte biz bunu yeniden sizlerle canlandıracağız. Buna inanıyoruz. Ben sizlere misafirperverliğinden dolayı degerli muhtarlarımıza ve Hasan Beye çok teşekkür ediyorum.Bu toplantıların devamını diliyorum. Sağolun var olun.” Ifadelerine yer verdi.

Samandağ Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hamit Harbelioğlu:

Öncelikle bu kahvaltıyı organize eden ll Başkan Yardımcımız Hasan Beye, değerli muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hastane Başhekimi olarak sizlerle tanışmak istedim. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hastane ile ilgili bir durum olduğunda hepinizin bize rahatlıkla ulaşabileceğini, her sorununuza yardımcı olmak istediğimizi belirtmek istiyorum. Bunu söylemek için söz aldım. Ayrıca Battayazı çok beğendiğimi de söylemek isterim. Çok güzel bir yeriniz var. Tekrar söyleyeyim bir sikıntınız olursa bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırız, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazınız.” Dedi.

AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı Hasan Arslan ise buluşmada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Çok kıymetli başkanım, Hastanemizin değerli başhekimi, Sayın Müdürüm, Sendika Başkanımız, değerli dostlar, muhtar arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Öncelikle li Başkanımızın hepinize çok selamı var. Burada olmak istedi ancak Yayladağ’ında bir programı olduğu için katılamadı. Keza liçe Başkanımız Semir Özdemir’de aramızda olacaktı onunda Yayladağ programına katılması icap etti. Her ikisinin ayrı ayrı sizlere selamı var. Teşriflerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz. Böyle bir günde vaktinizden çaldık. Hakkınızı helal edin. Sevgili İl Başkanımız tarafından bizlere bir görev verildi. Bizde bu görevi hep birlikte layıkıyla yerine getirme noktasında çaba sarf edeceğiz Azami hassasiyet göstererek Bizim ilk programımız burası oldu. Biliyorsunuz ki Dağbandı ve aşağı merkezi bandı olarak 42 mahallemizin 11 mahallesi burada. Takdir edersiniz ki ilk programı burada yapmak bir mesajdır. Bizde bunu yerine getirmek için buradayız. Allah’ın izniyle sevgili başkanımızın söylediği gibi bundan sonra toplantılarımız süreklilik arz edecek. Bu durum sadece bu bölgeyle alakalı değil. 42 tane mahallemiz olmak şartıyla bu toplantılarımızın devamı olacak. Ve biz çok çalışacağız. Hep birlikte elimizden geldiğince çaba sarf edeceğiz. Ve biz buna inanıyoruz. Sizin de buna inanmanızı istiyoruz. Birçok sıkıntıların olduğunu biliyorum.

Muhtarlarımızda sıkıntılarından bahsedeceklerdir. Biz doğal olarak gönüllü bir şekilde ne sıkıntı varsa ne problem varsa bunu çözmek noktasında irade göstereceğiz. Bundan hepiniz emin olabilirsiniz. Bu düşünceler içerinde katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Ayaklarınıza sağlık. Biz AK Partiyiz. Icraat ve Milletin Partisiyiz. Biz Birlikte Olursak Faydalı Oluruz. “Ifadelerine yer verdi.

Gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna; Samandag Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hamit Harbelioğlu, Eğitim Bir Sen Samandağ Şubesi Başkanı Umut Çam, Batiayaz Mahalle Muhtarı Doğan Halistürk, Büyükoba Mahalle Muhtarı Bayram Kilıç, Ceylandere Mahalle Muhtarı Yaşar Çolak, Çamlıyayla Mahalle Muhtarı Erhan Karakaya, Çubukçu Mahalle Muhtarı Mustafa Gündoğan, Eriklikuyu Mahalle Muhtan Hamit Akdaş, Hıdırbey Mahalle Muhtan Selahaddin Yeter, Kapısuyu Mahalle Muhtarı Bayram Yüksel, Seldiren Mahalle Muhtarı Şadan Kurnaz, Vakif Mahallesi Muhtarı Berç Kartun, Yoğunoluk Mahalle Muhtarı Osman Gücük katılım gösterdi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz