ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

ATAKAŞ HATAYSPOR LİGİN İLK MAÇINDA…

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

BAŞKAN SAVAŞ:HİZMETLERİMİZİ ENGELLEMEYE CALIŞIYORLAR!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ALTINAY:ŞİFA DAĞITIYORUZ AMA AYAKTA KALMA SAVAŞI VERİYORUZ!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

ANTAKYA BELEDİYESİNDEN YEŞİL ÇALIŞMA!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

AYM’DEN ALİ İSMAİL KORKMAZ KARARI!

Afrin Operasyonunu Sonuna Kadar Destekliyoruz!
  • Ana Sayfa » DEFNE
  • 3 Şubat 2018 - 01:02:17
Afrin Operasyonunu Sonuna Kadar Destekliyoruz!

Hatay’da Alevi kanaat önderleri tarafından Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerler için dua edildi. Alevi kanaat önderlerinin katılımı ile gerçekleşen programda konuşan Nasreddin Eskiocak, nereden ve kimden gelirse gelsin terörü şiddetle kınadıklarını ve lanetlediklerini söyledi. Bölünmez bir bütün olan Türkiye Cumhuriyetinin, başta ulusal güvenliği olmak üzere Hatay’ı ve ülkemizi tehdit eden unsurlara karşı “Zeytin Dalı Operasyonu” adıyla başlatılan […]

Hatay’da Alevi kanaat önderleri tarafından Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerler için dua edildi.

Alevi kanaat önderlerinin katılımı ile gerçekleşen programda konuşan Nasreddin Eskiocak, nereden ve kimden gelirse gelsin terörü şiddetle kınadıklarını ve lanetlediklerini söyledi.

Bölünmez bir bütün olan Türkiye Cumhuriyetinin, başta ulusal güvenliği olmak üzere Hatay’ı ve ülkemizi tehdit eden unsurlara karşı “Zeytin Dalı Operasyonu” adıyla başlatılan Afrin Operasyonunu sonuna kadar desteklediklerini ifade eden Eskiocak:

“İlimiz sınırının hemen yanı başında terör örgütlerinin oluşmasını ve konuşlanmasını önlemek, ülkemiz ve ilimizin güvenliğini sağlamak amacıyla, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrin’de başlatmış olduğu Zeytin Dalı Harekâtı’na desteğimizi göstermek, Ordumuz ve Askerlerimize dua etmek maksadıyla toplanmış bulunmaktayız. 

Bölünmez bir bütün olan Türkiye Cumhuriyeti’nin, başta ulusal güvenliği olmak üzere, ilimizi ve ülkemizi tehdit eden unsurlara karşı Devletimizin Zeytin Dalı Operasyonu adıyla başlatılan Afrin operasyonunu sonuna kadar destekliyoruz.

Terör, nereden ve kimden gelirse gelsin, şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. Ülkemizin, sınırlarımızın ve bizlerin daha güvenli bir şekilde hayatımızı sürdürebilmemiz için mücadele eden, hayatlarını hiçbir şekilde düşünmeden, canları pahasına operasyonu kararlılıkla gerçekleştiren kahraman ordumuzu ve yürekli asil Mehmetçiklerimizi Yüce Allah’a teslim ettik.

Cenab-ı hak onları korusun. Cenab-ı hak onların yardımcısı olsun.

Cenab-ı hak onlarla beraber olsun. Vatanımızı korumakta iken şahadet şerbeti içen bütün aziz şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. Vatanımızın ve milletimizin başı sağ olsun.”Dedi.

Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerler için duaların edildiği etkinliğe;

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, iş adamı İlmettin Eskiocak, HASYAD Başkanı Yusuf Ceylan, Harbiye Mahallesi Muhtarı İbrahim Öztürk, Ş.Tahsin Yılmaz Habib, iş adamları Ali Mirioğlu, Ahmet Mirioğlu ve Remzi Urhan katıldı.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz