2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

ABDULKADİR TEKSÖZ GÜVEN TAZELEDİ!
  • Ana Sayfa » HATAY
  • 9 Mayıs 2022 - 12:53:14
ABDULKADİR TEKSÖZ GÜVEN TAZELEDİ!

Günlerdir merakla beklenen ve olağan genel kurulunu dün Antakya Ottoman Otelde gerçekleştiren Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği(HESOB) yeni yönetimi nihayet belli oldu. İki listenin yarıştığı seçimleri mevcut başkan Abdulkadir Teksöz kazanarak güven tazeledi. HESOB (Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği) Olağan genel kurulu, mevcut başkan Abdulkadir Teksöz ile İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet […]

Günlerdir merakla beklenen ve olağan genel kurulunu dün Antakya Ottoman Otelde gerçekleştiren Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği(HESOB) yeni yönetimi nihayet belli oldu.

İki listenin yarıştığı seçimleri mevcut başkan Abdulkadir Teksöz kazanarak güven tazeledi.

HESOB (Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği) Olağan genel kurulu, mevcut başkan Abdulkadir Teksöz ile İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı Mehmet Alakuş’un listeleri sandıkta yarıştı.

Antakya Ottoman Otelde üye esnafların katılımıyla dün gerçekleşen genel kurula;

HBB başkan vekili Murat Hayzaran,Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Defne Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Künefeci, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Oda Başkanları, STK Temsilcileri ve basın çalışanları katıldı.

TEKSÖZ:24 SAAT ESNAFIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan üyeleri oy çokluğu ile seçilen genel kurulda faaliyet raporunu okuyan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, esnaftan güvenoyu istediğini belirterek:

Geçmişte esnafı nasıl kucakladıysa yine aynı azim ve aynı duruşla tüm esnafa hizmet edeceğiz. Esnafı zora sokan her türlü olumsuzluklarla kararlılıkla yine mücadele edeceğiz. 24 saat esnafın hizmetinde olduk, seçildiğimiz takdirde yine 24 saat esnafın hizmetinde olacağız” şeklinde konuştu.

ALAKUŞ:ŞEFFAF BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA HAREKET EDECEĞİZ

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı HESOB Başkan adayı Mehmet Alakuş değişimin fitilini ateşlediklerinin altını çizerek:

Seçildiğimiz takdirde esnafın yanında duracağız. Elektrik, akaryakıt ve doğalgazın esnafı zora soktuğunu ve esnafın çalışamaz olduğunun farkındayız, görev verilirse başta esnafın bu zorlukları aşması için çabalayacağız. Her esnafa eşit mesafede ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İki başkan adayı divan üyeleri ve kongre üyelerinin önünde kucaklaşarak birlik mesajı verdikleri genel kurulda salonu dolduranların alkışları arasında kucaklaştılar ve seçime geçildi.

Genel kurula katılan üyelerin oy kullanma süresi tamamlandıktan sonra açılan sandıktan çıkan oy pusulaları sayımı büyük heyecan içerisinde gerçekleştirildi.

İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı HESOB Başkan adayı Mehmet Alakuş’un listesinin 108 oy topladığı seçimde, 366 oy alan Abdulkadir Teksöz yeniden HESOB Başkanı olarak güven tazeledi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz