HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

HER SAĞLIKLI İNSANIN DA ENGELLİ ADAYI OLDUĞU…

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

SURİYELİ SEÇMEN SAYISI AÇIKLANDI!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

OKULLARDA GÜNEŞ ENERJİSİ KULLANIMI YAYGINLAŞIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

CHP’Lİ GÜZELMANSUR:CEZALARIN YETERSİZLİĞİ SAHTE DİPLOMALILARI ARTIRIYOR!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

HAYZARAN:ALİ BABACAN’IN POLİTİKALARINI TAKİP EDİYORUZ!

AK PARTİ’Lİ YEŞİLDAL:LÜTFÜ SAVAŞ HAYAL TÜCCARLIĞI YAPARAK HALKI KANDIRIYOR!
AK PARTİ’Lİ YEŞİLDAL:LÜTFÜ SAVAŞ HAYAL TÜCCARLIĞI YAPARAK HALKI KANDIRIYOR!

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal,Hatay Büyükşehir Belediyesinin faaliyetlerini ve hizmetlerini değerlendiren bir basın toplantısı düzenledi. AK Parti Hatay İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya; AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, İlçe Belediye Başkanları İzzettin Yılmaz, Mehmet Yalçın, Mehmet Hacıoğlu, Fatih Tosyalı, Rıfat Sarı, Ayhan Yavuz, İbrahim Pac, Bekir Altan, Hatay İl Kadın Kolları Başkanı […]

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal,Hatay Büyükşehir Belediyesinin faaliyetlerini ve hizmetlerini değerlendiren bir basın toplantısı düzenledi.

AK Parti Hatay İl Başkanlığında düzenlenen toplantıya;

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, İlçe Belediye Başkanları İzzettin Yılmaz, Mehmet Yalçın, Mehmet Hacıoğlu, Fatih Tosyalı, Rıfat Sarı, Ayhan Yavuz, İbrahim Pac, Bekir Altan, Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Eren, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya ve çok sayıda basın mensubu katılım gösterdi.  

Yeşildal, slayt gösterisi eşliğinde basına yaptığı sunumda HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın talep ettiği bütün borçlanma taleplerine Cumhur İttifakı olarak destek verdiklerini belirterek:

HBB’nin iki milyar liralık bütçesine ek olarak 500 milyar borçlanma yetkisi verdiklerini ancak HBB bu paraları çarçur ediyor ve bu yüzden Hatay ilimize hizmet yapma konusunda çuvallıyor “ dedi.

Cumhur İttifakı olarak Hatay’a yapılacak her türlü hizmete destek verdiklerini belirten AK Parti Hatay il Başkanı Adem Yeşildal:

HBB yedi yıldır araç kiralama yöntemiyle her yıl 521 araç kiralıyor. Ancak bu araçlar yedi yıl içerisinde satın alınsaydı Hatay Büyükşehir Belediyesi yaklaşık 30 milyon lira kar elde etmiş olacaktı. Dolayısıyla bu paralar çarçur edilmiş oldu. Örneğin bir minibüsün yıllık kirası üçte birine satın alınabilirdi. Bunun gibi elimizde çok sayıda örnek var bu örneklerin belgelerini isteyen herkese verebilirim “ dedi.

Serinyol- Arsuz arasında açılacak yol açma izinlerini orman bakanlığından aldıklarını ancak Başkan Lütfü Savaş’ın bu konuda bize izin verilmiyor diyerek kamuoyunu aldattığını anlatan İl Başkanı Yeşildal, HBB Başkanı Lütfü Savaş “hayal tüccarlığı yaparak halkı kandırıyor’’ dedi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen hizmetlerin gündeme alındığı toplantıda, Cumhur İttifakı olarak Büyükşehirin icraatlarına verdikleri destekler ve yapılması gerekip yapılmayan hizmetler hakkında yapılan genel değerlendirmelere yer verildi. 

Gazeteciler ile karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden toplantının sonunda katılımcılar, Hatay’ın geleceği için Cumhur İttifakı olarak her daim görevlerinin başında olduklarını, Hatay’ın layık olduğu hizmetlere kavuşması için tüm konuların takipçisi olduklarını ve çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini vurguladılar.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz