ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ÜLKEYİ DEMOKRATİK BİR TEMEL ÜSTÜNDE KURACAĞIZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

ATAKAŞ HATAYSPOR FATURAYI İKİNCİ YARIDA KESTİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

HAMOK HBB’DEN NET TAVIR İSTEDİ!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

CHP HATAY’DAN PANELE DAVET!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

DAVETLİSİNİZ!SAMANDAĞ KİTAP GÜNLERİ BAŞLIYOR!

  • Ana Sayfa » GENEL
  • 24 Mayıs 2021 - 21:33:50

Hatay Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı çıkışında Payas Belediye Başkanı Bekir Altan,basın açıklamasında bulundu. Başkan Altan,Hatsu Genel Kurulunda görüşülen öneri konusunda ,Cumhur ittifakı grubu olarak su ücretlerinde indirim talebinde bulundu. Başkan Altan,şunları söyledi: “Bütün dünyayı kasıp kavuran Corona virüs etkisiyle birlikte ekonomik olarak çok sıkıntılı günler yaşıyoruz. Bu sıkıntılı günlerde bizimde belediye olarak, […]

Hatay Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı çıkışında Payas Belediye Başkanı Bekir Altan,basın açıklamasında bulundu.

Başkan Altan,Hatsu Genel Kurulunda görüşülen öneri konusunda ,Cumhur ittifakı grubu olarak su ücretlerinde indirim talebinde bulundu.

Başkan Altan,şunları söyledi:

“Bütün dünyayı kasıp kavuran Corona virüs etkisiyle birlikte ekonomik olarak çok sıkıntılı günler yaşıyoruz. Bu sıkıntılı günlerde bizimde belediye olarak, meclis olarak insanlarımıza destek olmak amacıyla bir çalışma gerçekleştirdik. Başta Cumhurbaşkanımız ve Türkiye Büyük Millet Meclisinde Grubu bulunan büyün siyasi partilerin açıklamaları var. Birçok Büyükşehir Belediyesi karar olarak su fiyatlarının hayatı kolaylaştırması adına P indirim gerçekleştirmiştir.

Örnek olarak Adana Büyükşehir Belediyesi P, Izmir Büyükşehir Belediyesi 450, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi P, Bilecik Belediyesi P indirim yapmışlardır, esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olmak adına grubumuz ile birlikte yapmış olduğumuz bu çalışmayla Hatay’da su ücretlerini belki P indirimin bütçeyi çok etkileyeceği düşüncesiyle geçen yıl meclis olarak alınan bir kararda zam kararının geri alınmasını talep ettik.”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz