2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

  • Ana Sayfa » GENEL
  • 14 Mayıs 2020 - 01:36:11

Hatay  sayın Lütfü Savaş’ın Abigem”le ilgili yapmış olduğu konuşmayı bir talihsizlik olarak kabul ediyorum. Başkanımız danışmanları tarafından yanlış bilgilendirildiğini düşünüyorum. Anmogep projesi her ne kadar büyük oranda ATSO projesi ise de tamamen Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından yürütülüp tüm ihaleler ve ödemeler Bakanlık tarafından yapılmıştır. Meclis Başkanlığını yaptığım ATSO nun 6,5 milyon avro yolsuzluk ithamına […]

Hatay  sayın Lütfü Savaş’ın Abigem”le ilgili yapmış olduğu konuşmayı bir talihsizlik olarak kabul ediyorum.

Başkanımız danışmanları tarafından yanlış bilgilendirildiğini düşünüyorum.
Anmogep projesi her ne kadar büyük oranda ATSO projesi ise de tamamen Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından yürütülüp tüm ihaleler ve ödemeler Bakanlık tarafından yapılmıştır.

Meclis Başkanlığını yaptığım ATSO nun 6,5 milyon avro yolsuzluk ithamına konu olmasından üzüntü duyduğumu ve red ettiğimi belirtmek isterim.”dedi.

Şimdiye kadar Odamızı ve Odamıza bağlı kurumların son derece şeffaf olarak yönetilmekte olduğunu gerek Meclis gerekse basınla yaptığımız bilgilendirme toplantılarında açıkça görülmektedir.
Bizler ayrı kurumların seçilmişleri olarak her zaman uyum içerinde olmamız ve beraber hareket etmemiz gerektiğinine inanıyorum. Uyum içinde olmamız halinde bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza ve üyelemize daha yararlı olacağımız kesindir.
Ayrıca Meclis üyemiz Özyurt Gazetesi imtiyaz sahibi olan işinsanı Ali Kavak ‘ın gerçekleri bildiği halde talimat vererek kendi gazetesinde ana haber olarak yayınlatmasını büyük bir esefle karşılıyorum.”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz