2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MERKEZ MARKETLER’DEN RAHATLATAN AÇIKLAMA!
MERKEZ MARKETLER’DEN RAHATLATAN AÇIKLAMA!

Parakende sektöründe hizmet veren Hatay ilimizin saygın ve yerel işletmesi Merkez Marketler zinciri,Hatay genelinde  22 şubesiyle hem istihdama hem de ekonomiye katkı sunuyor. Geride bıraktığımız günlerde kuruluşunun 10.yılını dost ve müşterileriyle kutlayan Bulanık Grupa bağlı Merkez Marketler,yıllardır olduğü gibi tüketicilere avantajlı,güvenli,ekonomik ve hijyen bir alış veriş ortamı sağlıyor. Merkez Marketler zinciri,Küresel salgın olan Coronavirüsüne karşılık  […]

Parakende sektöründe hizmet veren Hatay ilimizin saygın ve yerel işletmesi Merkez Marketler zinciri,Hatay genelinde  22 şubesiyle hem istihdama hem de ekonomiye katkı sunuyor.

Geride bıraktığımız günlerde kuruluşunun 10.yılını dost ve müşterileriyle kutlayan Bulanık Grupa bağlı Merkez Marketler,yıllardır olduğü gibi tüketicilere avantajlı,güvenli,ekonomik ve hijyen bir alış veriş ortamı sağlıyor.

Merkez Marketler zinciri,Küresel salgın olan Coronavirüsüne karşılık  22 hizmet şubesini dezenfektan ettiğini ve güvenli,sağlıklı,hijyen ortamdan taviz vermediğini bir kez daha kanıtladı.

Merkez Marketler zinciri işletmesi,önceki gün Coronavirüsü salgınıyla ilintili olarak sosyal medyada bir iftirayla karşı karşıya kaldı.

Merkez Marketler Zinciri yönetimi, konu ile ilgili yaptıkları açıklamada!;

Sosyal medyada habere konu olan iddianın asılsız olduğunu ve personelin yaptırılan tetkikleri sonucunda sadece solunum yolu enfeksiyonu yaşadığını, hiçbir personelin bu konuda bir sıkıntısı olmadığı belirtildi.

Açıklamaya devamla:

Merkez Market ailesi olarak her zaman devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu ifade ediyoruz. Söz konusu iddialar asılsız olup, tüm personelimiz özellikle hijyen kurallarına uyması talimatı en başından verilmiştir ve aralıklarla denetim-kontrol yapılmaktadır.

Önce insan sağlığı diyerek verdiğimiz hizmette, hijyenden ve kaliteden daha önce olduğu gibi, bu günde taviz vermeyeceğiz. Yüce Türk milletinin biran önce bu virüsten kurtulmasını diliyor. Tüm halkımızı ve müşterilerimizi zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını ve tedbirlere uymasını diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz