2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

24 HAZİRAN’DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ!
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 27 Mayıs 2018 - 19:47:17
24 HAZİRAN’DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin hayata geçmesinde önemli bir adım olacağını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İl teşkilatı tarafından Kırıkhan,Kumlu ve Reyhanlı’da düzenlenen milletvekili aday tanıtım toplantılarına katıldı. SEÇİME HAZIRIZ AK Parti’nin ülkeye ve bölgeye büyük hizmetler yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: “Göreve geldiği günden itibaren […]

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin hayata geçmesinde önemli bir adım olacağını belirtti.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İl teşkilatı tarafından Kırıkhan,Kumlu ve Reyhanlı’da düzenlenen milletvekili aday tanıtım toplantılarına katıldı.

SEÇİME HAZIRIZ

AK Parti’nin ülkeye ve bölgeye büyük hizmetler yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil:

“Göreve geldiği günden itibaren ülkemize büyük hizmetler yapan AK Parti’nin 2023 hedeflerini gerçekleştirmesinde 24 Haziran seçimleri önemli bir basamak olacak. Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıktan güçlü bir şekilde çıkartarak hizmetlerin devamı için hep birlikte yolumuza devam edeceğiz “dedi.

AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR

AK Parti hükümetlerinin insana dokunan hizmetleri hayata geçirdiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil:

“Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemiz büyük bir ilerleme kaydetti.Bölgemizde önemli yatırımlar hayata geçti. Hatay İskenderun ve ülkemizin kalkınmasında hizmetlerin devamı için, 24 Haziran seçimlerinde partimizi daha önceki seçimlerde olduğu gibi tek başına ve güçlü bir şekilde sandıktan çıkartacağız. Tüm teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içerisindeyiz.24 Haziran seçimleri AK Parti için 2023 hedeflerine güçlü bir adım olacak ” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz