2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

2.BİLİM ŞENLİĞİNE DAVETLİSİNİZ!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

ATAKAŞ HATAYSPOR İLK GALİBİYETİNİ ALDI!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YAYMAN:MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

AK PARTİLİ YEŞİLDAL: BU KENT HİZMETİ HAK EDİYOR!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

MECLİS OYBİRLİĞİYLE YÜZDE 25 ZAM DEDİ!

HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!
HATAY BİZİM GAZETE 14 YAŞINDA!

“Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da internet gazetesi (Haber Portali) olarak Hatay’da yayın hayatına başlayan ‘HATAY BİZİM GAZETE’ 14. Yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluş yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu. Öztürk,açıklamasında şunları söyledi: “Sevgi ve Hoşgörü Kenti […]

“Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da internet gazetesi (Haber Portali) olarak Hatay’da yayın hayatına başlayan ‘HATAY BİZİM GAZETE’ 14. Yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Bizim Gazete (www.gazetebizim.com) İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mithat Öztürk, gazetenin kuruluş yıldönümüyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Öztürk,açıklamasında şunları söyledi:

“Sevgi ve Hoşgörü Kenti Hatay’ın Gazetesi” Şiarıyla, 10 Ağustos 2009 da İnternet Gazetesi (Haber Portali) Olarak Yayın Hayatına Geçtiğimiz O Günden Bu Yana; 13 yıllık yayın hayatını geride bırakmanın sevincini, coşkusunu, heyecanını ve onurunu siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sevgili okurlarımız, dostlarımız! Mutluyuz, gururluyuz, 14 yaşındayız! Gazetemiz ve sizlerin de gazetesi olan HATAY BİZİM GAZETE (www.gazetebizim.com) tam olarak 13. yayın yılını geride bıraktı.

Gerek ülke gidişatının ağırlıklı olarak sosyo-ekonomik-politik kriz sarmalında gerekse de Pandemi salgınının kıskacı altında çok zor geçen toplamda 13 yılın ardından herşeye rağmen baktığımızda binlerce gazete okuru ve can dost kazandığımızın sevincini de yaşıyoruz.

Gazetecilik zor ve meşakkatli bir meslek.Bir de bu mesleği alnınızın akıyla,objektif,dürüst ve olmazsa olmaz basın ahlak ilkeleriyle yapıyorsanız,işiniz daha da zor. Ama çok şükür diyoruz, hiç kimse arkamızdan konuşamaz, hakkımızda olumsuz bir kelime söyleyemez, adımızın herhangi bir şaibeye, şantaja, ranta bulaştığını iddia edemez.Ne candas,ne yandaş ne de besleme basın olduk!Olmayacağız da!

Her kesimden okur kazandık. Belirli bir sınıfın, zümrenin, belirli bir cemaatin ya da yalnızca bir kesimin gazetesi olmadık. Birilerine sırtımızı dayayarak bu işi yürütmedik. Bizlerin arkasında sadece sizlerin, değerli okurlarımızın, dostlarımızın ilgisi,inancı ve güveni var.Göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene,yayın ailemiz adına teşekkür ediyorum.Sağlıkla,huzurla ve başarılarla dolu nice yıllara hep birlikte inşallah.”Dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz