VALİ DOĞAN BU KEZ DEFNE’DE DENETİM YAPTI!

VALİ DOĞAN BU KEZ DEFNE’DE DENETİM YAPTI!

SAMANDAĞ KADIN GİRİŞİMİ KOOPERATİFİNE HİBE DESTEĞİ!

SAMANDAĞ KADIN GİRİŞİMİ KOOPERATİFİNE HİBE DESTEĞİ!

ATSO’DAN GASRTONOMİ ŞEHRİ HATAY’A BİR MÜJDE DAHA!

ATSO’DAN GASRTONOMİ ŞEHRİ HATAY’A BİR MÜJDE DAHA!

DEFNE’DE SAĞLIĞA BİR NEFES OLUŞTURACAK MERKEZ AÇILDI!

DEFNE’DE SAĞLIĞA BİR NEFES OLUŞTURACAK MERKEZ AÇILDI!

YANGIN 93 SAAT SONUNDA…

YANGIN 93 SAAT SONUNDA…

KARSU:TÜM ÇOCUKLARIN HAYALLERİNE KAVUŞMASINI DİLERİM!
KARSU:TÜM ÇOCUKLARIN HAYALLERİNE KAVUŞMASINI DİLERİM!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, sanata ve sanatçıya verdiği desteklerle Dünya markası olan Karsu’yu, Hatay’lı hemşehrileri ile buluşturdu. Konserlere katılan binlerce hemşehrimizle şehrimizin huzurlu ve güvenli olduğunu bir kez daha tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya gösterdi. BAŞKAN SAVAŞ’IN SANATA VE SANATÇIYA DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR Dünya’nın dört bir yanında konserler veren, Başkan Savaş’ın davetiyle kentimize gelen Hatay’ın gururu […]

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, sanata ve sanatçıya verdiği desteklerle Dünya markası olan Karsu’yu, Hatay’lı hemşehrileri ile buluşturdu.

Konserlere katılan binlerce hemşehrimizle şehrimizin huzurlu ve güvenli olduğunu bir kez daha tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya gösterdi.

BAŞKAN SAVAŞ’IN SANATA VE SANATÇIYA DESTEKLERİ DEVAM EDİYOR

Dünya’nın dört bir yanında konserler veren, Başkan Savaş’ın davetiyle kentimize gelen Hatay’ın gururu “Karsu” Antakya Köprübaşı Cumhuriyet Meydanı’nda dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu.

Altınözü’nün Karsu köyünden Hollanda’ya gitmiş bir ailenin memleket sevdasından dolayı çocuklarına koydukları isim Karsu, bugün Dünya’nın birçok yerinde müzikseverler tarafından ilgiyle takip edilmektedir.

Güzel sesi ve piyanosuyla dinleyenleri mest eden Karsu, söylediği İngilizce şarkılar yanında kendi şarkısı olan “Bırak Beni Böyle” adlı eserini ilk defa Hataylı hemşehrileri için seslendirdi.

KARSU:TÜM ÇOCUKLARIN HAYALLERİNE KAVUŞMASINI DİLERİM

Kendine has tarzıyla Türkçe şarkıları yorumlayan, dinlettirirken eğlendiren Karsu:

“Hayallerime ulaşmam noktasında müzik eğitimimde her zaman yanımda olan aileme çok teşekkür ediyorum.

Dünya’da yaşanan çocuk dramlarına değinen Karsu, tüm çocukların hayallerine kavuşması için elimizi taşın altına koymamız gerektiğini belirterek seslendirdiği Yemen türküsünü çocuklara armağan etti. Altınözü’nde yapılan Zeytin Festivaline katkı sunmak amacıyla bizleri davet ederek Altınözü ve Antakya’da konserler vermemizi isteyen ve her türlü katkıyı vererek konserimize gelip bizleri onurlandıran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a da sizlerin huzurunda buradan teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz